Staráme sa o bezproblémový chod obchodných domov

Obchodné domy sú základom našej činnosti. Nájdeš tu rôznorodé činnosti: od príjmu tovaru, cez riadenie zásob, až po obsluhu zákazníkov a blokovanie tovaru na pokladniach. V našich obchodných domoch kladieme veľký dôraz na to, aby sme našim zákazníkom kompetentne a milo poradili a obslúžili ich.

Naše úlohy

Zodpovedáme za hladký priebeh v našich obchodných domoch

Staráme sa o to, aby v regáloch a v oddelení ovocia a zeleniny bol vystavený vždy čerstvý a lákavý tovar vo vynikajúcej kvalite a dostatočnom množstve. Pri obslužných pultoch obsluhujeme našich zákazníkov tovarom z našej širokej ponuky údenín, syrov a rýb. Sme kontaktnou osobou a kompetentným poradcom pre našich zákazníkov, prívetivosťou a správnosťou blokovania tovaru sa postaráme o spokojnosť zákazníkov pri pokladniach.

Predajne

Sprav našim zákazníkom z nakupovania zážitok

Informačný pult

Buď kompetentným partnerom pri pomoci našim zákazníkom.

Široký sortiment

Prevezmi zodpovednosť za viac ako 26 000 položiek a uisti sa, že je dostatok čerstvého a vysoko kvalitného tovaru vždy k dispozícii.

Čerstvé potraviny

Poraď našim zákazníkom pri kúpe čerstvých výrobkov, ako sú syry, ryby, mäso a údeniny.

Pokladne

Efektívne a priateľské pokladničné procesy zabezpečujú spokojnosť zákazníkov.

Výhody

Toto ti ponúkame

  • Zodpovedné a zaujímavé úlohy v dynamickom tíme
  • Motivujúca pracovná atmosféra charakteristická vzájomnou úctou
  • Moderné prostredie s najnovšími technológiami
  • Individuálny prístup, konštruktívna spätná väzba a rozvoj
  • Atraktívne platové ohodnotenie a benefity

Viac o našich výhodách sa dozvieš tu.

Môj úspešný príbeh

Spoznaj úspešnú absolventku nášho Leadership programu - Adrianu

Chceš sa dozvedieť viac o našej úspešnej absolventke Leadership programu – Adriane? Vyspovedali smeju a prinášame ti jej postrehy a skúsenosti.

Prečo si sa prihlásila práve do nášho Leadership programu?

Už počas vysokej školy som mala predstavu, čo vo všeobecnosti Leadership program je. Mala som aj skúsenosť s prácou v maloobchode, takže som vedela do čoho idem. Spojilo sa príjemné s užitočným a som tu a som rada, že sa moje očakávania naplnili.

Čo ťa počas programu bavilo najviac?

Veľmi pozitívne hodnotím to, že som bola na zapracovaní na viacerých obchodných domoch a zároveň som spoznala množstvo zaujímavých ľudí.  Taktiež som strávila určitý čas aj na našej centrále v Bratislave a na centrálnom sklade v Ilave, čo mi dalo pohľad na veľa vecí aj z tej druhej strany.

Čím je pre teba Kaufland atraktívnym zamestnávateľom?

Kaufland je pre mňa stabilným zamestnávateľom, pričom ponúka množstvo benefitov. Zároveň som obklopená množstvom kolegov, ktorí sú ochotní mi kedykoľvek pomôcť.

Aké sú tvoje ďalšie ciele v kariére?

Mojím najväčším snom a cieľom zároveň bolo už od začiatku vypracovať sa na pozíciu vedúceho obchodného domu, čo sa mi podarilo. Cieľom do budúcna je, aby som mala spokojný tím kolegov, s ktorými budeme dosahovať čo najlepšie výsledky a spokojných zákazníkov.

Máš nejaké tipy pre uchádzačov, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu v našom Leadership programe?

Určite popri skvelých dňoch prídu aj ťažké a náročné situácie, ktoré nám však dajú skúsenosť a ponaučenie do budúcna. Odporúčam nenechať sa odradiť. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré a vlastne ma tieto situácie pripravili na budúce náročné chvíle. A viem, že ich zvládnem.

Môj úspešný príbeh

Spoznaj Máriu z našej prevádzky v Bratislave

Chceš sa dozvedieť viac o našej kolegyni Márii a jej skúsenostiach z oblasti prevádzky? My sme ju vyspovedali a jej odpovede ti prinášame nižšie.

Čo ťa na práci v Kauflande baví najviac?

V Kauflande pracujem v oblasti prevádzky na pozícii Domová kontrola. Je to práca veľmi dynamická, rôznorodá, samostatná, zodpovedná. Najviac ma baví, že robím tak povediac z každého rožku trošku.

Čím je pre teba Kaufland atraktívnym zamestnávateľom?

Kaufland je pre mňa atraktívny dostupnosťou blízko môjho domova, flexibilným pracovným časom, máme výborné vedenie a sme fantastický kolektív. Veľmi si cením možnosť pracovať na skrátený úväzok, mám tak možnosť viac času tráviť s deťmi.

Prečo si si vybrala práve oblasť prevádzky?

Oblasť prevádzky bola u mňa trochu vecou náhody. Po rodičovskej dovolenke som si hľadala novú prácu. Po pohovore s vedúcim obchodného domu som dostala ponuku domovej kontroly a osobne mi pozícia perfektne sadla. Zohľadnila pre mňa potrebné výhody.


Videá - O nás

Vedúci oddelenia obchodného domu (m/ž)

Zoznám sa so Samom, Vedúcim oddelenia obchodného domu. Náš cieľavedomý a šikovný kolega, ktorý sa postupne vypracoval na vedúcu pozíciu, ti predstaví svoju prácu a dovolí ti nahliadnuť do svojho súkromia.

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.