Naša spolupráca so Slovenským Červeným krížom

Mnoho z nás si neuvedomuje, že jediným odberom môžeme pomôcť zachrániť až štyri ľudské životy. Keďže krv je najvzácnejšia tekutina akú máme, je potrebná neustála mobilizácia nových či pravidelných darcov.

S naším dlhoročným partnerom, Slovenským Červeným krížom(SČK), už niekoľko rokov aktívne spolupracujeme v oblasti darcovstva krvi a získavania nových dobrovoľných darcov.

Tento rok sme už po 5-krát spoločne organizovali podujatie Divadelná kvapka krvi a priniesli ho do siedmich miest a siedmich divadiel po celom Slovensku. V príjemnom, netradičnom priestore mohli darovať krv ľudia z verejnosti, ale aj zamestnanci spoločnosti Kaufland. Podujatie podporili osobnou účasťou a darovaním krvi aj známe osobnosti či zástupcovia miest.

Teší nás, že sme tento rok podujatie priniesli do siedmich miest a siedmich divadiel, ktoré aj osobnou účasťou z radov vlastných zamestnancov vrátane hercov a herečiek šíria myšlienku, že dobré skutky si naozaj zaslúžia poklonu každého z nás,“ hovorí Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland. Tento rok v rámci podujatia Divadelná kvapka krvi darovalo krv 333 darcov, z toho 92 prvodarcov.

Ak ťa myšlienka darovania krvi oslovila, určite budeš mať šancu budúci rok zapojiť sa do podujatia. Veď aj tvoja krv môže zachrániť až 4 ľudské životy.

Týmto by sme chceli poďakovať všetkým pravidelným darcom krvi na centrále, filiálkach aj centrálnom sklade, ktorí svojou aktívnou účasťou už po niekoľkýkrát podporili toto podujatie. Poďakovanie patrí aj tým zamestnancom, ktorí prišli darovať krv po prvýkrát. Zaslúžia si veľký obdiv. Nájsť odhodlanie a prekonať svoj strach nedokáže každý.

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.