Grape tento rok oslavoval už 10. narodeniny a my sme boli pri tom!

Okrem festivalu Pohoda sme tento rok sme stihli po prvý raz aj piešťanský Grape. Náš tropický raj na tohtoročnom augustovom vinobraní navštívilo veľké množstvo festivalových nadšencov, s ktorými sme zažili nielen "suché", ale aj "mokré" časy.

Tropický raj s nabitými aktivitami
Účastníci na festivale

Pre návštevníkov sme dvakrát denne pripravili mrazivé „svieže hodinky“ v podobe nanukov. Tí športu-chtiví mali možnosť zahrať si stolný hokej či vžiť sa do pozície hokejového brankára prostredníctvom virtuálnej reality. Našu zónu s ventilátormi a rozprašovačmi vodnej hmly mnohí ocenili ako útočisko pred veľkými horúčavami. A kto by odolal možnosti poleňošiť si v hojdacej sieti či na pohodlnom „ležovisku“?

Panelová diskusia s riaditeľkou oblasti Ľudské zdroje - Karin Markovou
Slávnostný narodeninový obed

Grape tento rok oslavoval už 10. narodeniny a pri tejto príležitosti pripravili organizátori v spolupráci s Kaufladom slávnostný narodeninový obed pre 100 návštevníkov. Z pozície partnera tohto gastronomického podujatia sme doň prispeli nákupom všetkých surovín potrebných na prípravu. Menu pripravil známy foodman Michal Kordoš, ktorý pracoval vo vychýrených svetových reštauráciách vrátane michelinovskej dánskej Nomy. Mišo pretvoril bežne známe festivalové jedlá do modernej a odľahčenej podoby v degustačných porciách. Jedlá medzi hladných návštevníkov roznášali netradične samotní organizátori festivalu.

Čo si si vybral, to si aj vypiješ!
Miešané alkoholické drinky

V krytej časti zóny sme vybudovali špeciálny „Blind bar“, kde sme v rámci otváracích hodín ponúkali návštevníkom miešané alkoholické drinky zadarmo. Bar bol zvonka označený len nápisom „Free drinks“ a otváracími hodinami, aby sme medzi návštevníkmi vzbudili zvedavosť. To sa nám aj podarilo, pretože pred každým otvorením sa pred barom tvorili dlhé rady zvedavých návštevníkov.

Účastníci festivalu v Kaufland bare

Plnoletý záujemca o drink musel odpovedať na otázku „Aký je tvoj dream job?“ a podľa odpovede dostal pečiatku, na základe ktorej mu barmani namiešali nápoj.

Vymysleli sme celkovo 12 pečiatok pre 12 pracovných oblastí: nadšenec pre financie dostal pečiatku „Liquid Asset“, nádejný obchodník „Sold out“ a napríklad architekt „Earthquake“. Pri východe z baru sme si konzumenta ešte odchytili a dostal od nás pozornosť v podobe našej eko tašky, spolu s ktorou sme komunikovali celé recruitingové posolstvo baru: a síce, že s prácou v Kauflande je to ako s drinkami. Kým nevyskúšaš, nevieš, či ti zachutí.

Aj takýmto netradičným spôsobom chceme šíriť povedomie, že naša spoločnosť nie je len o samotných prevádzkach, ale ponúkame obrovské množstvo pracovných príležitostí, o ktorých mladí ľudia nevedia.


O skvelej atmosfére sa teraz môžeš presvedčiť vďaka nášmu videu a fotografiám.

Fotogaléria


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.