Naša premiéra na Night of Chances Business

Po prvýkrát sme sa zúčastnili a stali hlavným partnerom podujatia pre študentov - Night of Chances. Jedná sa o výnimočné podujatie cielené na študentov a mladých ľudí, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac z diania a fungovania spoločností a o ich postoju k aktuálnym témam.

Skvelý večer v spoločnosti inšpiratívnych ľudí

Jeden celý večer mohli záujemcovia stráviť v spoločnosti inšpiratívnych ľudí, zodpovedných firiem a nových vedomostí z ich odboru. Night of Chances im prináša skúsenosti pracovného trhu, rozoberá najaktuálnejšie témy pod taktovkou odborníkov z praxe a vzdeláva ich na skutočne profesionálnej úrovni. Naša spoločnosť mala pre študentov pripravený stánok, v ktorom kolegovia z oddelenia Recruitingu poskytovali zvedavým študentom a potenciálnym uchádzačom všetky informácie o spoločnosti, našich aktivitách a pracovných možnostiach. Nakoľko podujatie trvalo do neskorých večerných hodín, mali sme pre návštevníkov pripravenú prvú pomoc v podobe energie z ľadovej kávy. Spolu s milými sloganmi pre uchádzačov to bolo pre účastníkov vítané osvieženie. Posolstvom stánku, ako po celý rok, bol náš vzťah k životnému prostrediu a zodpovedný prístup k ekológii. Aj preto bol stánok postavený z recyklovateľných paliet, podávaná ľadová káva s eko kompostovateľnými slamkami a takisto letáky sme vytlačili na recyklovateľný papier, alebo sme ich úplne nahradili elektronickým terminálom.

Panelová diskusia s riaditeľkou oblasti Ľudské zdroje - Karin Markovou

Na tému "Budúcnosť práce" diskutovali s kolegami z ostatných veľkých firiem ako EY, Accenture či Swiss Re. Ďalšia zaujímavá aktivita, ktorej sme sa zúčastnili, bol Speed dating so študentami, pre ktorých to bola jedinečná šanca stretnúť sa zoči-voči s vrcholovými lídrami spoločností a porozprávať sa s nimi na rôzne témy. Našu spoločnosť reprezentoval Branislav Brunovský, ktorý ocenil proaktivitu, prehľad a zvedavosť študentov.

Celú atmosféru podujatia ti priblíži fotogaléria

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.