Hviezdy vychádzajú v NoC-i!

Po úspešnom minulom roku sme sa opäť zúčastnili podujatia pre študentov - Night of Chances a stali hlavným partnerom. Jedná sa o výnimočné podujatie cielené na študentov a mladých ľudí, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac z diania a fungovania spoločností a o ich postoju k aktuálnym témam.

Jeden celý večer mohli záujemcovia stráviť v spoločnosti inšpiratívnych ľudí, zodpovedných firiem a nových vedomostí z ich odboru

Night of Chances prináša skúsenosti pracovného trhu, rozoberá najaktuálnejšie témy pod taktovkou odborníkov z praxe a vzdeláva ich na skutočne profesionálnej úrovni.

Naša spoločnosť mala pre študentov pripravený stánok, v ktorom kolegovia z oddelenia Recruitingu poskytovali zvedavým študentom a potenciálnym uchádzačom všetky informácie o spoločnosti, našich aktivitách a pracovných možnostiach. Pre návštevníkov sme tentokrát pripravili príjemné osvieženie v našom „tropickom bare“. Záujemca o drink zodpovedal otázku „Aký je tvoj dream job?“ a podľa odpovede dostal pečiatku, na základe ktorej mu naši veselí barmani namiešali nápoj. Spolu sa takto osviežilo 360 návštevníkov.

Okrem stánku sme pre vybraných uchádzačov pripravili workshop s názvom „Otestuj svoje zmysly s Kauflandom“. Naši kolegovia, Jozef a Martin z oddelenia Kontrola kvality potravín, predviedli, ako správne senzoricky testovať potraviny. Účastníci si tak mali možnosť aj na vlastnej koži, čuchu a chuti vyskúšať, či vedia trafiť správnu vôňu, chuť alebo farbu. Následne, ako bonus, si mohli otestovať, či vedia naslepo ochutnať a trafiť správne percento kakaa v čokoláde.

Ďalšia zaujímavá aktivita, ktorej sme sa zúčastnili, bol Speed dating so študentami, pre ktorých to bola jedinečná šanca stretnúť sa zoči-voči s vrcholovými lídrami spoločností a porozprávať sa s nimi na rôzne témy. Našu spoločnosť reprezentoval Branislav Brunovský, ktorý ocenil proaktivitu, prehľad a zvedavosť študentov.

Vedúca oddelenia Recruitingu – Alenka Valašková , sa zúčastnila panelovej diskusie na tému "Na prvej záleží!" S kolegami z ostatných veľkých firiem ako Novartis Slovakia, Amazon či Swiss Re diskutovali o prvej pracovnej skúsenosti, ako si správne zvoliť zamestnávateľa, ale aj ako na sebe pracovať, ale hlavne, čo by pri dnešných skúsenostiach odkázali svojmu mladšiemu ja.

Návštevníkom sme taktiež priniesli  možnosť vypočuť si prednášku na kontroverznú tému „50 odtieňov slovenského maloobchodu“. Náš riaditeľ oblasti Nákupu – Richard Bendík predostrel každodenné radosti aj strasti, ako kvalita, lojálnosť, legislatívu, pokuty a všetko, čomu dnes čelí maloobchod na Slovensku. Príjemne nás prekvapil záujem účastníkov, množstvo podnetných otázok a otvorená diskusia na konci prednášky.

Ďakujeme všetkým za účasť a už teraz sa tešíme na ďalší ročník tohto atraktívneho podujatia.

Celú atmosféru podujatia ti priblíži fotogaléria

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.