Zúčastnili sme sa jedného z prvých online kariérnych podujatí pre študentov a absolventov

Nahliadni s nami do kyberpriestoru, kde sa podujatie konalo.

Keby nebolo korony, známe podujatie Night of Chances by sa fyzicky konalo v Košiciach ešte v apríli.

Organizátor – spoločnosť Nexteria však prišiel s nápadom preniesť event do online priestoru. „Najskôr sme si nevedeli predstaviť, ako bude náš stánok vyzerať v online podobe,“ hovorí Andrea z nášho oddelenia Recruitingu. „V konečnom dôsledku to však organizátor vyriešil veľmi dobre: podujatie Night of Chances sa zrealizovalo vo večerných hodinách v stredu 3. júna na mikrostránke prostredníctvom Zoom miestností, kde sme mali vlastného buddyho Kamila, ktorý nám prepájal zvedavých študentov.“

V našom „stánku“ si mohli študenti zasúťažiť o nákupné poukážky v starom známom kvíze. Vďaka pripnutému videu mohli potenciálni uchádzači získať lepší prehľad o našej spoločnosti – poskytol im náhľad do našej centrály, distribučného centra, ako aj prevádzky. Informácie o našom Leadership programe a tiež voľných pracovných pozíciách boli takisto samozrejmosťou. V prípade záujmu mohli uchádzači priamo nahrať svoje CV a takisto sa s nami „stretnúť a porozprávať“.

Okrem toho sme sa zúčastnili na dvoch aktivitách, kde sme predstavili zástupcov našej spoločnosti. Na panelovej diskusii nás reprezentoval náš riaditeľ prevádzky pre východné Slovensko - Vladimír Kubáň, a to na tému Leadership v čase krízy. Počas rozhovoru s ďalšími 2 zástupcami firiem T-Systems a AT&T odpovedal na otázky moderátora, ako aj študentov, ktorí svoje otázky posielali cez aplikáciu Slido.

Zuzana Tinková s kolegom Martinom participovali na aktivite Round table, kde rozprávali o našom IT v nasledovnom duchu: „Vravíš, že IT a Kaufland ti nejde dokopy? Vyvedieme ťa z omylu!“ Na aktivite, ktorá prebiehala cez Zoom, sa bolo možné zúčastniť na základe predchádzajúcej registrácie. Tešíme sa, že tým, čo sa na Round table zúčastnili, sme ich pohľad na IT vs. Kaufland prevrátili „naruby“.

Náš recruitingový tím si spravil improvizované štúdio v zasadačke na centrále v Bratislave, Zuzka a Maťo sa pripojili z domu cez Zoom a Vlado z centrály v Poprade.

A na záver už len pár čísiel, ktoré vyvstali z úspešného podujatia, ktoré nám potvrdilo, že keď sa chce, riešenie sa vždy nájde:


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.