Pohoda s Kauflandom na jednotku

Našu premiéru na najväčšom hudobnom festivale na Slovensku máme úspešne za sebou. Pripravili sme pre teba výber z toho najlepšieho v podobe fotografií a videa, ktoré ti aspoň na chvíľu priblížia festivalovú Pohodu a jedinečnú atmosféru z našej oddychovej zóny!

Kaufland ovocný sad

V našej oddychovej zóne mohli nájsť návštevníci okrem explózie vitamínov v podobe čerstvého ovocia počas tzv. „sviežej hodinky“ aj príjemný oddych v tieni, či športové zážitky pre všetkých aktívnych. Tí, ktorí dali prednosť iba ležérnemu oddychu, mohli načerpať sily v tieni stromov, voľne pohodení na tulivakoch, či v hojdacích sieťach. K dispozícii boli aj vodné rozprašovače, ktoré príjemne ochladzovali počas horúčav.

Zároveň u nás prebiehala súťaž o špeciálne ceny. Stačilo vyhotoviť akúkoľvek vtipnú fotku v ovocnom sade Kauflandu a zverejniť ju na Facebooku s hashtagom #pohodaskauflandom.  

Ako to celé dopadlo?

Počas festivalu sme rozdali až neuveriteľných 9500 porcií čerstvého ovocia, návštevníci odohrali 2040 minút petangu a počas turnajových hodiniek v stolnom hokeji padlo vyše 580 gólov! V horúčave sme festivalovým nadšencom poskytli až 402 metrov štvorcových tieňa. O tom, že Kauflandu naozaj záleží na životnom prostredí svedčí aj fakt, že v našom stánku nebol použitý ani jediný kus plastu!

Na záver patrí veľké poďakovanie celému organizačnému tímu, vrátane našich kolegov, za skvele odvedenú prácu. Tešíme sa opäť o rok! 

O pohodovej atmosfére sa teraz môžeš presvedčiť vďaka našim fotografiám a videu.

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.