Stali sme sa hlavným partnerom tohtoročného podujatia Profesia Days v Bratislave

Uchádzači mali možnosť opäť sa s nami stretnúť osobne na jednom z najobľúbenejších kariérnych podujatí a porozprávať sa o našich voľných pracovných ponukách ako aj spoznať zástupcov našej spoločnosti z rôznych oddelení.

Ako dopadol jubilejný 10. ročník?

Ani tento rok nemohla naša spoločnosť chýbať na najväčšom a najobľúbenejšom festivale kariérnych príležitostí Profesia days, ktorý sa uskutočnil 6. a 7. marca už tradične v priestoroch bratislavského výstaviska Incheba Expo. Na jubilejnom 10. ročníku sa počas dvoch dní odprezentovalo 17 000 návštevníkom až neuveriteľných 198 firiem z celého Slovenska i zahraničia.

Čo sme si pre návštevníkov pripravili tento rok?

Opäť sme stavili na ekológiu a náš zodpovedný prístup k životnému prostrediu, tentokrát však v tropickom prevedení. Na výrobu stánku bol použitý recyklovateľný materiál a letáky s pracovnými pozíciami sme už tradične nahradili elektronickými terminálmi, kde mohli potenciálni uchádzači nájsť podrobné informácie o voľných pracovných pozíciách, o spoločnosti či našich CSR aktivitách. Okrem toho sa počas návštevy mohli občerstviť osviežujúcim ľadovým čajom, či zasúťažiť si o nákupné poukážky Kaufland. Zabaviť sa mohli aj hádzaním makiet artiklov našich privátnych značiek do basketbalového koša v súťaži "Vyhádž si svoj nákupný košík" a odniesť si tak domov reálny "nákup".

Odniesli sme si 3. miesto v kategórii Najvystavovateľ

Originalita stánkov, príjemná atmosféra, ochota poradiť - aj to boli kritériá, podľa ktorých päť tajných uchádzačiek o prácu, tzv. „Alfonziek“, hodnotilo najvystavovateľov 10. ročníka festivalu príležitostí Profesia days. Ich úlohou bolo nielen ohodnotiť, ktorá spoločnosť má najkrajší stánok, ale najmä akým spôsobom komunikuje s uchádzačmi, či dokáže odhaliť talent a vie dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať. A ktoré tri spoločnosti najviac zaujali Hanu, Henrietu, Simonu, Dominiku a Sašu? Na stupni víťazov sme už tradične nechýbali ani my:

1.  Lidl Slovenská republika, v.o.s. 
2. Grafton Slovakia 
3. Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Najbližšie sa vidíme v máji na podujatí Profesia days v Žiline!

Celú atmosféru podujatia ti priblíži galéria

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.