Veľtrh práce v Košiciach

Ani tento rok sme nechýbali na už druhom ročníku najväčšieho a najobľúbenejšieho kariérneho veľtrhu Profesia days v Košiciach, kde sa na jednom mieste stretlo dokopy 70 zamestnávateľov z celého Slovenska a zahraničia spolu s 5000 potenciálnymi uchádzačmi.

Ani náš stánok nechýbal na Profesia Days v Košiciach

Veľtrh práce Profesia days je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kariérne podujatie na Slovensku, na ktorom sa každoročne zídu tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti. Návštevníci sa mohli v našom Kaufland stánku dozvedieť niečo viac o našej spoločnosti, pracovných pozíciách, či porozprávať sa s kolegami z oblasti Recruitingu, ale aj priamo s vedúcim obchodného domu z jednej z našich prevádzok v Košiciach. Príjemnú atmosféru dotvárali sedacie vaky s logom Kaufland, na ktorých si mohli potenciálni uchádzači kedykoľvek oddýchnuť. Okrem zaujímavých ponúk práce sme pre nich mali pripravené aj prekvapenie v podobe jedinečných stierateľných žrebov. Súťažilo sa o darčekové poukážky na nákup v našich predajniach.

Stali sme sa Najvystavovateľom veľtrhu

Zamestnávateľov hodnotili traja uchádzači v utajení, ktorí si všímali nielen vizuálnu stránku, ale najmä spôsob komunikácie s uchádzačmi, schopnosť odhaliť talent potenciálneho uchádzača a dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať.

Celú atmosféru podujatia ti priblíži fotogaléria

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.