Profesia Days v Žiline

Zúčastnili sme sa prvých žilinských Profesia Days a opätovne získali ocenenie Najvystavovateľ.

Najznámejší pracovný veľtrh na Slovensku zamieril do žilinského regiónu a my sme pri tom nemohli chýbať

Opäť sme potvrdili fakt, že patríme medzi najvýznamnejších zamestnávateľov a náš prístup k návštevníkom ocenili aj traja uchádzači "v utajení", za čo sme získali prvé miesto v hodnotení Najvystavovateľ veľtrhu.

Podujatie sa konalo v priestoroch Event House, kde sa približne 5 000 návštevníkom predstavilo 57 zamestnávateľov z celého Slovenska. Náš stánok mal rozlohu 8 metrov štvorcových. Návštevníci sa tu mohli stretnúť a porozprávať s kolegami z Personálneho oddelenia, ako aj s kolegami z našich filiálok. V stánku sa nachádzal terminál s ponukou voľných pracovných pozícií a informáciami o našej spoločnosti. Návštevníci sa mali možnosť zapojiť sa do zábavného kvízu a súťažiť o lístky na festival Pohoda 2018.

Už tradične organizátor vyslal medzi zamestnávateľov, pod prezývkou "Nikto", troch anonymných uchádzačov, ktorých úlohou bolo obísť všetky vystavovateľské stánky a podľa zvolených kritérií vybrať najlepšieho vystavovateľa veľtrhu. Zisťovali nielen to, ktorá spoločnosť má najkrajší stánok, ale najmä akým spôsobom komunikuje s uchádzačmi, či dokáže odhaliť talent alebo vie dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať. Na základe ich hodnotenia sme sa stali víťazom a získali tak ocenenie Najvystavovateľ.  

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.