Ocenenie Top Employer 2021 a umiestnenie medzi Najzamestnávateľmi na Slovensku

Ani rok pandémie nám nezabránil v obhájení nášho postavenia atraktívneho zamestnávateľa

Nezávislý audit medzinárodnej organizácie Top Employers Institute ocenil vysokú úroveň nášho pracovného prostredia, rozvoja a vzdelávania zamestnancov, využívania moderných komunikačných nástrojov, flexibilitu či krízový manažment v personálnych otázkach.


„Potvrdiť už po 3-krát vysoký štandard starostlivosti o zamestnancov a práce s nimi bolo v minulom roku extra náročné. Ako súčasť kritickej infraštruktúry sme museli zabezpečiť nielen bezproblémový predaj potravinového tovaru, ale zaručiť aj ochranu zdravia našich zamestnancov a zákazníkov a prispôsobiť pracovné podmienky tak, aby mohli zamestnanci flexibilne plniť pracovné úlohy a zvládať aj starostlivosť o deti či rodinu. Vážime si ich zodpovedný prístup, že nás v tomto pre všetkých náročnom čase podržali. Lojalita našich zamestnancov je jedným z najdôležitejších efektov správneho smerovania ľudských zdrojov v Kauflande, čo opäť potvrdilo aj ocenenie Top Employer,“ hovorí Karin Marková, šéfka nášho oddelenia HR.

Zároveň sa nám už po 5. krát podarilo umiestniť vo verejnej ankete Najzamestnávateľ v kategórii Obchod a služby – a to na 2. mieste!

Ďakujeme všetkým, ktorí nás svojim hlasom podporili. Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás najdôležitejšia a aj toto ocenenie je pre nás ukazovateľom toho, že zlepšovať a inovovať sa oplatí.

Celú atmosféru podujatia ti priblíži galéria a tiež videoPridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.