Zaradili sme sa medzi TOP zamestnávateľov

Patríme tak medzi popredné svetové firmy, ktorým záleží na práci so svojimi zamestnancami a ich kariérnom, ale aj osobnostnom rozvoji.

Získali sme ocenenia TOP EMPLOYER 2019 a TOP EMPLOYER EUROPE 2019!

Kaufland uspel v audite medzinárodnej organizácie „Top Employers Institute“, ktorá každoročne hodnotí tých najlepších zamestnávateľov. Zaradil sa tak medzi popredné svetové firmy, ktorým záleží na práci so svojimi zamestnancami a ich kariérnom, ale aj osobnostnom rozvoji. Ocenenia sa udeľujú na základe podrobného externého auditu oddelenia ľudských zdrojov. V rámci neho sú posudzované oblasti ako rozvoj a vzdelávanie zamestnancov, príležitosti na budovanie kariéry, poskytované benefity, firemná kultúra a iné.

Ocenenie sme si prebrali oficiálne osobne v Amsterdame

„Veľmi nás teší, že sme v tomto audite uspeli. V rámci posudzovaných kritérií sa potvrdilo, že budovanie dobrej pracovnej atmosféry, ako aj naše firemné hodnoty, ktorými sú výkon, dynamika a férovosť, sa podarilo implementovať naprieč celou spoločnosťou. Nepodarilo by sa nám to však bez  našich zamestnancov. Sú pre nás skutočne dôležití, lebo tvoria skutočné DNA firmy.“ hovorí Karin Marková, riaditeľka oblasti ľudských zdrojov v našej spoločnosti.


Celú atmosféru podujatia ti priblíži galéria


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.