Objavte Kaufland

Objav nás ako spoľahlivého zamestnávateľa

Rád by si zužitkoval svoje poznatky v jednej z najúspešnejších medzinárodných spoločností? U nás môžeš prevziať rôznorodé úlohy a spoznať nás ako zamestnávateľa.

Teraz je tvoj čas!

Ponúkame kariérny rast i benefity

Hľadáš zaujímavú prácu? Kariérny rast? Dynamické prostredie či rovnováhu medzi prácou a súkromím? Ak boli všetky tvoje odpovede áno, Kaufland je pre teba tou správnou voľbou. Základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci. Práve aj v neľahkých časoch ponúkame oporu stabilného zamestnávateľa. Ale nie len to. Veľkú dôležitosť pripisujeme aj vyváženému pomeru medzi pracovným a osobným životom, kvalitnému a zároveň príjemnému pracovnému prostrediu, a v neposlednom rade kariérnemu rastu. Práve tzv. „work life balance“ naberá každým rokom na dôležitosti a patrí medzi naše priority. K spokojnosti zamestnancov prispievame navyše atraktívnym finančným ohodnotením, skvelým pracovným kolektívom a širokou ponukou benefitov.

Ak chceš pracovať u TOP zamestnávateľa, teraz je tvoj čas!


Ocenenia

Top Employer na Slovensku aj v Európe 2024

Už šiestykrát sme potvrdili našu špičkovú reputáciu na pracovnom trhu a obhájili ocenenie Top Employer pre rok 2024, ktoré sa udeľuje po vykonaní detailného externého auditu procesov naprieč celou spoločnosťou.

Získali sme aj certifikát TOP EMPLOYER EUROPE 2024, ktorý znamená, že pracovné podmienky poskytované našim zamestnancom sú jedny z najlepších v rámci Európy.

Experti na ľudské zdroje sa každý rok zameriavajú na zhodnotenie viacerých aspektov, vrátane personálnych procesov, pracovných podmienok, finančného ohodnotenia, ale aj nefinančných benefitov. Vo viacerých kategóriách sme dosiahli nadpriemerné skóre.

Nezávislý audit medzinárodnej organizácie Top Employers Institute ocenil najmä vysokú úroveň nášho pracovného prostredia, rozvoja a vzdelávania zamestnancov, využívania moderných komunikačných nástrojov, flexibilitu či krízový manažment v personálnych otázkach.

Tešíme sa, že sme týmto opäť potvrdili miesto medzi najlepšími zamestnávateľmi nie len na Slovensku, ale aj v Európe.Naše oblasti pôsobenia

Čakajú na teba rôzne pracovné príležitosti

Grafické zobrazenie štruktúry spoločnosti Kaufland

Či už v obchodnom dome, v logistike, alebo na našej centrále - ponúkame širokú škálu príležitostí a rôzne úlohy. Objav bohaté možnosti na kariéru a rozvoj!Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.