Objavte Kaufland

Objav nás ako spoľahlivého zamestnávateľa

Rád by si zužitkoval svoje poznatky v jednej z najúspešnejších medzinárodných spoločností? U nás môžeš prevziať rôznorodé úlohy a spoznať nás ako zamestnávateľa.

Ocenenia

Top Employer na Slovensku aj v Európe 2021

Ani rok pandémie nám nezabránil v obhájení ocenenia Top Employer, ktoré sa udeľuje po vykonaní detailného externého auditu procesov naprieč celou spoločnosťou. Nadôvažok sme získali aj certifikát TOP EMPLOYER EUROPE 2021, ktorý znamená, že pracovné podmienky poskytované našim zamestnancom sú jedny z najlepších v rámci Európy. Nezávislý audit medzinárodnej organizácie Top Employers Institute ocenil vysokú úroveň nášho pracovného prostredia, rozvoja a vzdelávania zamestnancov, využívania moderných komunikačných nástrojov, flexibilitu či krízový manažment v personálnych otázkach. Hodnotitelia sa pri audite pozerajú aj na ďalšie dôležité oblasti, ako je akvizícia talentov, platová a odmeňovacia politika spoločnosti či jej hodnoty a etický kódex.

Tešíme sa, že sme týmto opäť potvrdili miesto medzi najlepšími zamestnávateľmi nie len na Slovensku, ale aj v Európe.


Naše oblasti pôsobenia

Čakajú na teba rôzne pracovné príležitosti

Či už v obchodnom dome, v logistike, alebo na našej centrále - ponúkame širokú škálu príležitostí a rôzne úlohy. Objav bohaté možnosti na kariéru a rozvoj!Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.