Atraktívne výhody pre všetkých

Či už si žiak, študent alebo absolvent, nováčik alebo skúsený uchádzač, u nás ponúkame atraktívne výhody pre všetkých. Základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci. Objav všetky benefity a ostatné výhody, ktoré našim zamestnancom ponúkame.

Stabilné zázemie v medzinárodnej úspešnej obchodnej spoločnosti

Od roku 1968, kedy sme otvorili prvý supermarket, sa počet našich obchodných domov neustále zvyšuje, rovnako ako sa rozširuje aj počet krajín, v ktorých pôsobíme. Prvou krajinou nášho pôsobenia bolo Nemecko, od roku 1998 nás nájdete už aj v Česku, Slovensku, Chorvátsku, Poľsku, Rumunsku a Bulharsku.

Tento pozitívny vývoj pokračuje aj naďalej. V súčasnosti prevádzkujeme viac ako 1 250 obchodných domov a  zamestnávame viac než 140 000 zamestnancov.

Príjemná pracovná atmosféra a dôvera

Podporujeme úctivé a partnerské správanie sa k sebe navzájom. Počúvame jeden druhého a sme si navzájom oporou. Našich nových kolegov do tímu si starostlivo vyberáme. Od začiatku sa snažíme, aby sa medzi nami cítili príjemne a pomáhame im začleniť sa.

Základom našej každodennej práce je dôvera. Veríme, že naši zamestnanci zo seba vydajú to najlepšie. Prostredníctvom pravidelných rozhovorov si poskytujeme spätnú väzbu a zabezpečujeme vzájomnú výmenu názorov. Našich zamestnancov motivujeme vyslovením uznania za ich výkony.  

Balík atraktívnych výhod

Zamestnancom poskytujeme okrem atraktívnej mzdy aj ďalšie benefity:

 • prepracovaný systém zaškolenia
 • finančné príspevky pri pracovných a životných výročiach
 • finančný príspevok za udelenie Jánskeho plakety
 • finančná odmena pri odporučení zamestnanca
 • vernostná dovolenka nad rámec zákona
 • pravidelné školenia
 • karta Multisport
 • ovocné dni
 • atraktívne zľavy u našich partnerov
 • organizované športové podujatia
 • tímbilding
 • sabatikal – dlhodobé neplatené voľno
 • darčekové poukážky

Veľká ponuka pestrých a zodpovedných úloh

Ponúkame veľký výber atraktívnych a zaujímavých úloh v rôznych pracovných oblastiach. Obchod je navyše jedným z najdynamickejších odvetví a ponúka rozmanité prostredie. Kto má rád výzvy a má záujem prevziať zodpovednosť, je u nás na správnom mieste.

Rozvoj, ktorý ťa posúva dopredu osobne aj profesijne

Našim zamestnancom vytvárame priaznivé možnosti rozvoja a už dnes vzdelávame našich špecialistov a manažérov zajtrajška.  Vďaka našej firemnej zásade, že voľné pracovné pozície obsadzujeme prednostne z vlastných radov a vďaka mnohým školeniam a rozvojovým programom, ktoré zamestnancom poskytujeme, postúpili mnohí naši zamestnanci až na vrcholové manažérske pozície. Okrem toho sprostredkovávame našim zamestnancom široké spektrum odborných vedomostí aj formou e-learningových kurzov.

Rovnosť príležitostí a pracovný čas

Samozrejmosťou je pre nás, ako dynamického a angažovaného zamestnávateľa, rovnaký prístup k našim zamestnancom. Ponúkame pracovné prostredie, ktoré všetkým zamestnancom preukazuje rešpekt a dáva rovnaké šance na osobný a profesijný rozvoj. Navyše vytvárame rámcové podmienky na zosúladenie práce, rodinného života a voľného času.

Vytvorili sme zásady pracovného času, ktoré zamestnancom zaručujú férové a rovnocenné zaobchádzanie a garantujú vyplatenie každej odpracovanej minúty. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť pracovať z domu na centrálnych úsekoch.

Ponúkame množstvo atraktívnych miest pre prácu a život

Vďaka našej široko rozvetvenej sieti obchodných domov máme zastúpenie na rôznych atraktívnych miestach Slovenska aj Európy.  

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.