Atraktívne výhody pre všetkých

Či už si žiak, študent alebo absolvent, nováčik alebo skúsený uchádzač, u nás ponúkame atraktívne výhody pre všetkých. Základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci. Objav všetky benefity a ostatné výhody, ktoré našim zamestnancom ponúkame.

Benefity

Našim zamestnancom ponúkame širokú škálu výhod

Zosúladenie pracovného a súkromného času je pre nás dôležité. Len ak sa cítiš v práci dobre, tvoje odhodlanie a nadšenie môže prinášať úžitok aj nám.

Príjemná pracovná atmosféra a dôvera

Podporujeme úctivé a partnerské správanie sa k sebe navzájom. Počúvame jeden druhého a sme si navzájom oporou. Našich nových kolegov do tímu si starostlivo vyberáme. Od začiatku sa snažíme, aby sa medzi nami cítili príjemne a pomáhame im začleniť sa.

Základom našej každodennej práce je dôvera. Veríme, že naši zamestnanci zo seba vydajú to najlepšie. Prostredníctvom pravidelných rozhovorov si poskytujeme spätnú väzbu a zabezpečujeme vzájomnú výmenu názorov a skúseností. Našich zamestnancov motivujeme vyslovením uznania za ich výkony. 

Balík atraktívnych výhod

Zamestnancom poskytujeme okrem atraktívnej mzdy aj ďalšie benefity:

 • prepracovaný systém zaškolenia
 • finančné príspevky pri pracovných a životných výročiach
 • finančný príspevok za udelenie Jánskeho plakety
 • finančná odmena pri odporučení zamestnanca
 • vernostná dovolenka nad rámec zákona
 • pravidelné školenia
 • karta Multisport
 • ovocné dni
 • atraktívne zľavy u našich partnerov
 • organizované športové podujatia
 • tímbilding
 • sabatikal – dlhodobé neplatené voľno
 • darčekové poukážky

Veľká ponuka pestrých a zodpovedných úloh

Ponúkame veľký výber atraktívnych a zaujímavých úloh v rôznych pracovných oblastiach. Obchod je navyše jedným z najdynamickejších odvetví a ponúka rozmanité prostredie. Kto má rád výzvy a má záujem prevziať zodpovednosť, je u nás na správnom mieste.

Rozvoj, ktorý ťa posúva dopredu osobne aj profesijne

Našim zamestnancom vytvárame priaznivé možnosti rozvoja a už dnes vzdelávame našich špecialistov a manažérov zajtrajška.  Vďaka našej firemnej zásade, že voľné pracovné pozície obsadzujeme prednostne z vlastných radov a vďaka mnohým školeniam a rozvojovým programom, ktoré zamestnancom poskytujeme, postúpili mnohí naši zamestnanci až na vrcholové manažérske pozície. Okrem toho sprostredkovávame našim zamestnancom široké spektrum odborných vedomostí aj formou e-learningových kurzov.

Rovnosť príležitostí a pracovný čas

Samozrejmosťou je pre nás, ako dynamického a angažovaného zamestnávateľa, rovnaký prístup k našim zamestnancom. Ponúkame pracovné prostredie, ktoré všetkým zamestnancom preukazuje rešpekt a dáva rovnaké šance na osobný a profesijný rozvoj. Navyše vytvárame rámcové podmienky na zosúladenie práce, rodinného života a voľného času. Či už na plný alebo čiastočný úväzok, rodičovská dovolenka alebo starostlivosť - našim zamestnancom poskytujeme flexibilné modely pracovného času pre správne vyváženie pracovného a súkromného života.

Vytvorili sme zásady pracovného času, ktoré zamestnancom zaručujú férové a rovnocenné zaobchádzanie a garantujú vyplatenie každej odpracovanej minúty. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť pracovať z domu na centrálnych úsekoch.

Pracovné prostredie

Naše moderné pracovné vybavenie

Naše pracovné prostredie pomáha našim zamestnancom pracovať efektívne, inovatívne a orientovať sa na výsledky. Vytvárame flexibilitu prostredníctvom moderných priestorov a moderného technického vybavenia. V našich logistických distribučných centrách sa spoliehame na najnovšie technológie a neustálu optimalizáciu procesov. Neustále optimalizujeme atraktivitu našich pobočiek ako súčasť koncepcie našej pobočky.

Zdravie

Kladieme dôraz na zdravie našich zamestnancov

Zdravie našich zamestnancov je pre nás dôležité, pretože je to naša najväčšia hodnota. Tí, ktorí sa o seba starajú a oceňujú svoje zdravie, sa cítia v pohode a dlhodobo prispievajú spoločnosti pozitívnymi myšlienkami a vášňou. Ceníme si pracovné podmienky podporujúce zdravie, výživu, cvičenie a rovnováhu, aby sme sa udržali v kondícii a výkonnosti – individuálne, ako aj v tíme.

Ergonomické pracovné prostredie

V oblasti prevádzky a logistiky a postupne už aj na centrálnych úsekoch, znižujeme nadbytočné fyzické zaťaženie. Naše pracovné prostredie je vybavené ergonomickými stoličkami a polohovateľnými stolmi.

Ovocné dni

Naši zamestnanci vo všetkých oblastiach našej spoločnosti sú už zvyknutí na pravidelný prísun vitamínov vo forme čerstvého ovocia.

Športové podujatia

Volejbalový a futbalový turnaj, maratón v Košiciach... aj to je možnosť, ako sa môžu naši aktívni zamestnanci zapájať do športovania. Formou Multisport karty podporujeme aj ostatných športu-chtivých. Pretože sme presvedčení o tom, že šport posilňuje tímovosť a zabezpečuje dobrú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Posilňovňa pre našich zamestnancov

Na našich zamestnancoch nám záleží a preto naše benefity stále inovujeme. Jedným z nich je aj nové bezplatné fitnescentrum na centrále, ktoré má plne vybavenú kardio sekciu, stroje na precvičenie každej časti tela, fitness lopty či popruhy. Mnohí kolegovia sa určite ohromne potešia aj stolnotenisovej miestnosti.

Rodičovská miestnosť

Zatvorená škôlka, chorý starý rodič alebo opatrovateľka na dovolenke? Riešením je naša kancelária pre rodičov s deťmi.

Príjemné pracovné prostredie

Prostredníctvom nášho moderného pracovného prostredia s polohovateľnými stolmi a ergonomickým technickým vybavením podporujeme našich zamestnancov, aby pracovali efektívne, inovatívne a mohli byť orientovaní na výsledky.

Ďalšie výhody

Ponúkame toho oveľa viac

Okrem rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, moderných pracovísk a motivujúceho pracovného prostredia sa naši zamestnanci môžu spoľahnúť na mnoho ďalších atraktívnych dodatočných benefitov.

Ohodnotenie

Našim zamestnancom ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie. Môžu sa spoľahnúť, že bude vyplatené vždy v presne dohodnutom termíne.

Elektronická dochádzka

Kladieme dôraz na férovosť a transparentnosť. Preto si naši zamestnanci majú možnosť snímať svoj príchod, prestávky aj odchod elektronicky. Takto každý presne vie, koľko času venoval práci. Každú minútu naviac zodpovedne preplácame.

Zľavy pre zamestnancov

Našim zamestnancom ponúkame niekoľko zliav u zazmluvnených partnerov.

Odmena za odporúčanie zamestnanca

Jednou z hlavných zásad nášho programu „Zamestnanec odporúča zamestnanca“ je férovosť: všetci uchádzači – tí odporúčaní aj neodporúčaní – sa zúčastnia na štandardizovanom výberovom procese. Za odporučenie budúceho kolegu môžeš získať zaujímavú finančnú odmenu.

Pracovné oblečenie

Aby ste boli optimálne vybavení pre prácu, dostávate svoje osobné pracovné oblečenie v našich prevádzkach a aj v logistike. A keďže nám záleží na našich zamestnancoch a životnom prostredí, vymenili sme tento odev na predajniach za nový, práve z biobavlny.

Jubileá

Firemné jubileum je veľmi výnimočné výročie. Preto oslavujeme lojalitu a ďakujeme našim verným zamestnancom za ich dlhoročný prínos osobitnou pozornosťou a platbou.

Bezplatné parkovanie a firemné autá

Pre uľahčenie stresového hľadania parkovania ponúkame naším zamestnancom bezplatné parkovanie. Okrem toho, v závislosti od pozície, poskytujeme firemné auto, ktoré možno použiť aj na súkromné účely. Pretože sa staráme o bezpečnosť našich zamestnancov, ponúkame v prípade potreby aj školenie bezpečnosti jazdy.

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.