Atraktívne výhody pre všetkých

Základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci. Či už si žiak, študent alebo absolvent, nováčik alebo skúsený uchádzač, u nás ponúkame atraktívne výhody pre všetkých. Objav všetky benefity a výhody.

Work & Life Balance

Našim zamestnancom ponúkame širokú škálu výhod

Zosúladenie pracovného a súkromného času je pre nás dôležité. Len ak sa cítiš v práci dobre, tvoje odhodlanie a nadšenie môže prinášať úžitok aj nám.


Teraz je tvoj čas!

Ponúkame kariérny rast i benefity

Hľadáš zaujímavú prácu? Kariérny rast? Dynamické prostredie či rovnováhu medzi prácou a súkromím? Ak boli všetky tvoje odpovede áno, Kaufland je pre teba tou správnou voľbou. Základom silnej a úspešnej spoločnosti sú spokojní zamestnanci. Práve aj v neľahkých časoch ponúkame oporu stabilného zamestnávateľa. Ale nie len to. Veľkú dôležitosť pripisujeme aj vyváženému pomeru medzi pracovným a osobným životom, kvalitnému a zároveň príjemnému pracovnému prostrediu, a v neposlednom rade kariérnemu rastu. Práve tzv. „work life balance“ naberá každým rokom na dôležitosti a patrí medzi naše priority. K spokojnosti zamestnancov prispievame navyše atraktívnym finančným ohodnotením, skvelým pracovným kolektívom a širokou ponukou benefitov.

Ak chceš pracovať u TOP zamestnávateľa, teraz je tvoj čas!


Teraz je tvoj čas!

Tak príď medzi nás

Ahoj, chceš vedieť prečo je Kaufland ten správny zamestnávateľ? Poď s nami a ukážeme ti všetky výhody. Poďme na to!


Príjemná pracovná atmosféra a dôvera

Podporujeme úctivé a partnerské správanie sa k sebe navzájom. Počúvame jeden druhého a sme si navzájom oporou. Od začiatku sa snažíme, aby sa noví kolegovia medzi nami cítili príjemne a pomáhame im začleniť sa. Základom našej každodennej práce je dôvera. Veríme, že naši zamestnanci zo seba vydajú to najlepšie. Prostredníctvom pravidelných rozhovorov si poskytujeme spätnú väzbu a zabezpečujeme vzájomnú výmenu názorov a skúseností. Našich zamestnancov motivujeme vyslovením uznania za ich výkony.

 

Balík atraktívnych výhod

Zamestnancom poskytujeme okrem atraktívnej mzdy aj ďalšie benefity:

 • prepracovaný systém zaškolenia
 • finančné príspevky pri pracovných a životných výročiach
 • finančný príspevok za udelenie Jánskeho plakety
 • finančná odmena pri odporučení zamestnanca
 • vernostná dovolenka nad rámec zákona
 • pravidelné školenia
 • karta Multisport
 • ovocné dni
 • atraktívne zľavy u našich partnerov
 • organizované športové podujatia
 • tímbilding
 • sabatikal – dlhodobé neplatené voľno
 • darčekové poukážky

Veľká ponuka pestrých a zodpovedných úloh

Ponúkame veľký výber atraktívnych a zaujímavých úloh v rôznych pracovných oblastiach. Obchod je navyše jedným z najdynamickejších odvetví a ponúka rozmanité prostredie. Kto má rád výzvy a má záujem prevziať zodpovednosť, je u nás na správnom mieste.

Rozvoj, ktorý ťa posúva dopredu osobne aj profesijne

Našim zamestnancom vytvárame priaznivé možnosti rozvoja a už dnes vzdelávame našich špecialistov a manažérov zajtrajška.  Vďaka našej firemnej zásade, že voľné pracovné pozície obsadzujeme prednostne z vlastných radov a vďaka mnohým školeniam a rozvojovým programom, ktoré zamestnancom poskytujeme, postúpili mnohí naši zamestnanci až na vrcholové manažérske pozície. Okrem toho sprostredkovávame našim zamestnancom široké spektrum odborných vedomostí aj formou e-learningových kurzov.

Rovnosť príležitostí a pracovný čas

Samozrejmosťou je pre nás, ako dynamického a angažovaného zamestnávateľa, rovnaký prístup k našim zamestnancom. Ponúkame pracovné prostredie, ktoré všetkým zamestnancom preukazuje rešpekt a dáva rovnaké šance na osobný a profesijný rozvoj. Navyše vytvárame rámcové podmienky na zosúladenie práce, rodinného života a voľného času. Či už na plný alebo čiastočný úväzok, rodičovská dovolenka alebo starostlivosť - našim zamestnancom poskytujeme flexibilné modely pracovného času pre správne vyváženie pracovného a súkromného života.

Vytvorili sme zásady pracovného času, ktoré zamestnancom zaručujú férové a rovnocenné zaobchádzanie a garantujú vyplatenie každej odpracovanej minúty. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť pracovať z domu na centrálnych úsekoch.

Sľubné talenty

Chlapec cvičiaci karate

Zamestnanecký grantový program Sľubné talenty je vytvorený za účelom podpory rozvoja talentu detí našich zamestnancov. Podporujeme budúce talenty v záujmovej aktivite v oblasti umenia, športu či vedných odborov.
Rodičom prispejeme finančnou čiastkou na rozvoj talentu ich detí do výšky maximálne 500 € ročne na dieťa.

Od založenia tohto programu v roku 2018 sme prispeli už 209 deťom sumou takmer 85000 €.  

Detské tábory

Veselé deti v lese

V letných mesiacoch pravidelne organizujeme letné tábory pre deti našich zamestnancov. Podporujeme tak ich zmysluplné trávenie voľného času zamerané predovšetkým na význam a dôležitosť ochrany životného prostredia a získavanie zručností užitočných pre život.
Deti našich zamestnancov sa okrem toho navzájom zoznámia a nájdu si nových priateľov, s ktorými aj počas roka udržujú kontakty.

Spoločnosť Kaufland prispieva na náklady rodičom prihlásených detí na vybraný letný turnus.


Zdravie

Kladieme dôraz na zdravie našich zamestnancov

Zdravie našich zamestnancov je pre nás dôležité, pretože je to naša najväčšia hodnota. Tí, ktorí sa o seba starajú a oceňujú svoje zdravie, sa cítia v pohode a dlhodobo prispievajú spoločnosti pozitívnymi myšlienkami a vášňou. Ceníme si pracovné podmienky podporujúce zdravie, výživu, cvičenie a rovnováhu, aby sme sa udržali v kondícii a výkonnosti – individuálne, ako aj v tíme.

Muž v sklade pri skladacej palete

Ergonomické pomôcky v logistike – skladacia paleta

Vďaka maximálnej nakladacej výške 1,20 m umožňuje skladacia paleta prácu v optimálnej ergonomickej polohe. V porovnaní s europaletou sa inovatívna skladacia paleta dá oveľa jednoduchšie naložiť, vyložiť a šetrí zdravie našich zamestnancov.

Vitamínové balíčky

Vitamínové balíčky

Zdravie našich zamestnancov je prioritné a aj preto sme pre všetkých našich zamestnancov pripravili vitamínový balík.

Dve zamestnankyne v kancelárii

Ergonomické pracovné prostredie

V oblasti prevádzky a logistiky a postupne už aj na centrálnych úsekoch, znižujeme nadbytočné fyzické zaťaženie. Naše pracovné prostredie je vybavené ergonomickými stoličkami a polohovateľnými stolmi.

Košík s jablkami

Ovocné dni

Naši zamestnanci vo všetkých oblastiach našej spoločnosti sú už zvyknutí na pravidelný prísun vitamínov vo forme čerstvého ovocia.

Futbalová lopta na ihrisku

Športové podujatia

Volejbalový a futbalový turnaj, maratón v Košiciach... aj to je možnosť, ako sa môžu naši aktívni zamestnanci zapájať do športovania. Formou Multisport karty podporujeme aj ostatných športu-chtivých. Pretože sme presvedčení o tom, že šport posilňuje tímovosť a zabezpečuje dobrú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Posilňovňa pre zamestnancov

Posilňovňa pre našich zamestnancov

Na našich zamestnancoch nám záleží a preto naše benefity stále inovujeme. Jedným z nich je aj nové bezplatné fitnescentrum na centrále, ktoré má plne vybavenú kardio sekciu, stroje na precvičenie každej časti tela, fitness lopty či popruhy. Mnohí kolegovia sa určite ohromne potešia aj stolnotenisovej miestnosti.

Rodičovská miestnosť

Rodičovská miestnosť

Zatvorená škôlka, chorý starý rodič alebo opatrovateľka na dovolenke? Riešením je naša kancelária pre rodičov s deťmi.

Príjemné pracovné prostredie

Príjemné pracovné prostredie

Prostredníctvom nášho moderného pracovného prostredia s polohovateľnými stolmi a ergonomickým technickým vybavením podporujeme našich zamestnancov, aby pracovali efektívne, inovatívne a mohli byť orientovaní na výsledky.


Ďalšie výhody

Ponúkame toho oveľa viac

Okrem rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, moderných pracovísk a motivujúceho pracovného prostredia sa naši zamestnanci môžu spoľahnúť na mnoho ďalších atraktívnych dodatočných benefitov.

Ohodnotenie

Našim zamestnancom ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie. Môžu sa spoľahnúť, že bude vyplatené vždy v presne dohodnutom termíne.

Elektronická dochádzka

Kladieme dôraz na férovosť a transparentnosť. Preto si naši zamestnanci majú možnosť snímať svoj príchod, prestávky aj odchod elektronicky. Takto každý presne vie, koľko času venoval práci. Každú minútu naviac zodpovedne preplácame.

Zľavy pre zamestnancov

Našim zamestnancom ponúkame niekoľko zliav u zazmluvnených partnerov.

Odmena za odporúčanie zamestnanca

Jednou z hlavných zásad nášho programu „Zamestnanec odporúča zamestnanca“ je férovosť: všetci uchádzači – tí odporúčaní aj neodporúčaní – sa zúčastnia na štandardizovanom výberovom procese. Za odporučenie budúceho kolegu môžeš získať zaujímavú finančnú odmenu.

Pracovné oblečenie

Aby ste boli optimálne vybavení pre prácu, dostávate svoje osobné pracovné oblečenie v našich prevádzkach a aj v logistike. A keďže nám záleží na našich zamestnancoch a životnom prostredí, vymenili sme tento odev na predajniach za nový, práve z biobavlny.

Jubileá

Firemné jubileum je veľmi výnimočné výročie. Preto oslavujeme lojalitu a ďakujeme našim verným zamestnancom za ich dlhoročný prínos osobitnou pozornosťou a platbou.

Bezplatné parkovanie a firemné autá

Pre uľahčenie stresového hľadania parkovania ponúkame naším zamestnancom bezplatné parkovanie. Okrem toho, v závislosti od pozície, poskytujeme firemné auto, ktoré možno použiť aj na súkromné účely. Pretože sa staráme o bezpečnosť našich zamestnancov, ponúkame v prípade potreby aj školenie bezpečnosti jazdy.

Vianočný balíček

Vážime si prácu našich zamestnancov a aj týmto spôsobom im ďakujeme za ich celoročné pracovné nasadenie.

Dobrovoľníctvo

Pomáhať je prirodzenou ľudskou vlastnosťou. Našich kolegov z predajní, logistického centra ako aj centrály motivujeme k dobrovoľníckej činnosti a prinášame im niekoľko dobrovoľníckych aktivít, do ktorých sa môžu opakovane zapájať.

Dobrovoľnícke aktivity

 • Naše mesto
  Každoročne začiatkom leta sa zapájame do najväčšej akcie firemného dobrovoľníctva na Slovensku, ktorú organizuje Nadácia Pontis. Už po šiestykrát sme sa spojili pre dobrú vec a 11. júna sme čistili okolie Chorvátskeho ramena v Petržalke, pri ktorom leží aj naša predajňa. Celkovo sme vyzbierali v tento deň 220 kg odpadu prevažne plastových vrecúšok a fliaš.
  Už teraz sa tešíme na budúcoročnú aktivitu!
 • ODPADni
  V septembri 2021 sme spustili prvú dobrovoľnícku aktivitu pod našou záštitou zameranú na čistenie odpadu zo životného prostredia. V jeden deň, po celom Slovensku čistia dobrovoľníci z našich predajní ich okolie a priľahlú lokalitu vybranú v spolupráci s mestom. Do úvodného ročníka sa zapojilo 19 predajní a vytvoril sa aj tím z centrály. Spoločne nás vyšlo do terénu viac ako 270! Aktivita je súčasťou našej CSR stratégie REset Plastic, konkrétne časti REmove, ktorá sa venuje odstraňovaniu plastov zo životného prostredia.
 • Potravinová zbierka
  Potravinová zbierka, ktorú realizujeme už od roku 2014, sa stala našou dobrovoľníckou tradíciou. Vždy v októbri sa spoja dobrovoľníci z radu našich zamestnancov s dobrovoľníkmi so Slovenského červeného kríža, aby vyzbierali trvanlivé potraviny pre ľudí a rodiny, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii. Okrem vyzbieraného tovaru, darováva 12 ton potravín aj Kaufland.
 • Daj pár deci
  Pomáhame tým, ktorí to sami nedokážu. Na dôležitosť darcovstva krvi upozorňujeme každý rok vo februári, kedy motivujeme našich zamestnancov k dobrovoľnému darovaniu krvi. V rámci tejto iniciatívy darovalo krv už 964 našich zamestnancov, mnohí z nich sú na ceste k získaniu Jánskeho plakety. Túto aktivitu realizujeme v spolupráci so Slovenským červeným krížom už od roku 2014.
 • Jesenná zbierka šatstva
  V októbri 2021 sme spoločne zbierali vyradené šatstvo a hygienické potreby pre Komunitné centrum Hnúšťa. Komunitné centrum slúži ako teplé útočisko pre deti aj dospelých zo sociálne znevýhodneného prostredia. Deti si v ňom môžu robiť úlohy a dospelým je poskytované sociálne poradenstvo. Zbierkou sme pomohli nielen samotnému centru - kolegovia, ktorí sa zapojili dali svojim veciam druhú šancu.

Sme tu pre teba

Dôverník pre našich zamestnancov

Je pre nás dôležité, aby sa naši zamestnanci cítili príjemne, a preto kladieme veľký dôraz na pozitívnu pracovnú atmosféru. Okrem našich vedúcich pracovníkov sme vytvorili ďalšie kontaktné osoby – dôverníkov – ktorí sú našim zamestnancom k dispozícii s osobnými záujmami, otázkami o spolupráci alebo personálnymi otázkami.


Spoznaj nás

Mohlo by ťa zaujímať


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.