Objav nás ako zamestnávateľa

Rád by si zužitkoval svoje poznatky v jednej z najúspešnejších medzinárodných spoločností? U nás môžeš prevziať rôznorodé úlohy a spoznať nás ako zamestnávateľa.

Naša spoločnosť

Spoločne robíme z nakupovania zážitok

132 000 zamestnancov Kauflandu sa každý deň stará o to, aby naši zákazníci mali zážitok z nakupovania. Ako súčasť skupiny Schwarz je Kaufland jedným z popredných maloobchodných predajcov potravín na európskom trhu. Nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, v Nemecku, v Chorvátsku, Poľsku, Rumunsku, Bulharsku a Moldavskej republike stojíme za vysokou kvalitou nášho tovaru, zabezpečujeme veľký výber a priaznivé ceny našich výrobkov. Aby sme si našu pozíciu udržali, neustále sa vyvíjame a orientujeme na očakávania a želania našich zákazníkov. Našich vyše 21 000 výrobkov, ktoré pozostávajú z regionálnych, značkových výrobkov a atraktívnych vlastných značiek, nenecháva v našich 67 predajniach žiadnu požiadavku zákazníka nenaplnená. Zamestnanci našich vlastných výrobných závodov zabezpečujú najlepšiu kvalitu výrobkov.

Či už na našej centrále, v logistickom centre alebo v našich predajniach na Slovensku, našich 6 000 zamestnancov každý deň tvrdo pracuje na úspechu našej spoločnosti. Ako silný, ​​dynamický a spravodlivý zamestnávateľ podporujeme individuálny potenciál našich zamestnancov. Naša spolupráca je vždy charakterizovaná úctivým a rovnocenným prístupom a spoločným cieľom byť lepší.

Viac informácií o našej firemnej kultúre nájdeš tu.