Biznis raňajky pre študentov SPU v Nitre

V spolupráci s Fakultou ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre sme zorganizovali Biznis raňajky pre študentov. Hlavným hosťom bol kolega Maťo z prevádzky, riaditeľ obchodného domu.

V spolupráci s Fakultou ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre sme zorganizovali Biznis raňajky pre študentov. Hlavným hosťom bol kolega Maťo z prevádzky, riaditeľ obchodného domu. Spolu s kolegom Andrejom – šéfom odd. Recruitingu a zamestnaneckých vzťahov, sa rozprávali o tom, aké je to riadiť celý obchodný dom, čo môže byť až 100 ľudí, ale aj o tom, aké prepojenia so športom vidí Maťo ako bývalý hokejista v prevádzke, a ako byť dobrým lídrom.

Na konci prebehla aj diskusia, kde sme dali študentom príležitosť pýtať sa na všetko čo ich zaujíma. Využili tento priestor naplno a diskusia trvala dlhšie ako sme čakali, z čoho máme veľkú radosť.

Maťo im porozprával aj o našom Leaderhip programe a možnosti odštartovať u nás kariéru práve takýmto spôsobom. On je jeho úspešným absolventom, takže študentom priniesol autentický pohľad a zážitky.

Na konci sme ešte študentov prekvapili malým darčekom v podobe čokolády a kávy z našich privátnych značiek.

Veríme, že si to študenti užili minimálne ako my.

Kolegom ďakujeme za reprezentáciu a veríme, že zo spoločných raňajok so študentami urobíme postupne našu tradíciu, v rámci ktorej im predstavíme ďalších kolegov a prinesieme mnohé zaujímavé témy. 

Atmosféru z podujatia si môžeš pozrieť vo fotogalérii.Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.