Kariérne podujatia po dlhom čase

Stánok Kaufland

Príležitosť na živú interakciu s potenciálnymi uchádzačmi sme využili naplno. Po 2 rokoch sme sa opäť zúčastnili Profesia Days v Bratislave a prvýkrát na podujatí Expo Kariéra v Košiciach. Náš stánok, ktorý sme vystavali v ekologickom duchu s použitím paliet, kartónu a živých rastlín, vzbudzoval u návštevníkov podujatí oprávnený záujem: pôsobil profesionálne, no útulne a okoloidúcich doslova vyzýval k tomu, aby sa zastavili.

Profesia days v Bratislave sa po prvý raz konali v novom priestore na Nivách. Atmosféra v našom stánku bola vynikajúca, naši reprezentanti – teda kolegovia z rozmanitých oblastí, ako je Recruiting, Nákup, Firemná komunikácia, ale aj priamo z filiálok, boli väčšinu času zahĺbení do rozhovorov s návštevníkmi veľtrhu. Rozdalo sa množstvo reklamných predmetov, ktoré boli buď vyrobené z ekologických materiálov, alebo dokonca vhodné na priame zasadenie.

V Spoločenskom pavilóne v Košiciach sme boli hlavným partnerom podujatia Expo Kariéra, ktoré sa uskutočnilo prvýkrát. Zástupcovia oddelenia Recruitingu a Prevádzky neváhali odpovedať na otázky uchádzačov a ani tu nik neobišiel bez darčeka v podobe reklamného predmetu.

Prítomní kolegovia záujemcom podávali bližšie informácie o našej spoločnosti, firemnej kultúre, benefitoch a voľných pozíciách.

Kolegom ďakujeme za prípravu a organizáciu, ako aj za skvelú reprezentáciu

S priebehom podujatí sme boli viac ako spokojní – nielen preto, že sme sa mohli so záujemcami stretnúť po dlhej dobe opäť naživo, ale aj preto, koľko ľudí prejavilo aktívny záujem o prácu v našej spoločnosti.

Celú atmosféru podujatia ti priblíži galéria

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.