Opäť sme sa zaradili medzi Naj aj TOP zamestnávateľov

Patríme tak medzi popredné svetové firmy, ktorým záleží na práci so svojimi zamestnancami a ich kariérnom, ale aj osobnostnom rozvoji.

Na stupni víťazov už tretíkrát po sebe
Ocenenie Najzamestnávateľ 2019

Kaufland je opätovne na stupni víťazov! Už po štvrtýkrát sme uspeli vo verejnej ankete Najzamestnávateľ v kategórii Obchod a služby a radi by sme poďakovali všetkým, ktorí nás svojim hlasom podporili. Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás najdôležitejšia a aj toto ocenenie je pre nás ukazovateľom toho, že zlepšovať a inovovať sa oplatí.

Ocenenie TOP Employer 2020 sme si prebrali oficiálne osobne v Amsterdame
Ocenenie Top zamestnávateľ

Naša snaha počas celého roka priniesla zaslúžené ovocie a opäť sme sa zaradili medzi certifikovaných TOP zamestnávateľov na Slovensku aj v Európe. Patríme tak medzi popredné svetové firmy, ktorým záleží na práci so svojimi zamestnancami a ich kariérnom, ale aj osobnostnom rozvoji.

V rámci posudzovaných kritérií sa potvrdilo, že budovanie dobrej pracovnej atmosféry, ako aj naše firemné hodnoty, ktorými sú výkon, dynamika a férovosť, sa podarilo implementovať naprieč celou spoločnosťou. Nepodarilo by sa nám to však bez  našich zamestnancov. Sú pre nás skutočne dôležití, lebo tvoria skutočné DNA firmy.

Celú atmosféru podujatia ti priblíži fotogaléria


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.