Prečo radi pracujete v Kauflande?

Niekoľko kolegov nám odpovedalo, čo sa im na práci v Kauflande páči.

 

Čo robí dobrého zamestnávateľa?

V odpovediach najčastejšie padali výrazy ako „veľká prosperujúca spoločnosť“, „seriózny a férový zamestnávateľ, ktorý svoje hodnoty nielen deklaruje, ale aj presadzuje“, „moderná a dynamická spoločnosť". Peter z Marketingu vníma, ako sa Kaufland „rozvíja a nestojí na mieste“.

„Hoci od svojich zamestnancov vyžaduje vysoké nasadenie, pristupuje k nim čestne a zodpovedne, pričom zamestnanec vie, čo môže očakávať,“ napísala Anna z Ilavy.

Mnohí sa vyjadrili, že človek sa každý deň niečo nové naučí, pochvala smerovala aj na stabilitu i mzdu, na ktorú sa možno spoľahnúť. Dôraz v odpovediach bol na výborný kolektív na čele s riaditeľmi a vedúcimi. Ako napísala Slávka z Prešova-Sekčova: „Ich schopnosti rýchlej reakcie a spätnej väzby sú obdivuhodné.“

Zaznel aj work-life balance, možnosť prispôsobiť si zmeny, možnosti kariérneho rastu, rozvoja a vzdelávania, kolegovia ocenili systém a priebeh zapracovania i prepracovaný systém starostlivosti o zamestnancov vrátane všetkých možných benefitov, či aktivity venované spoločenskej zodpovednosti.
Všetko je o ľuďoch a našej vzájomnej podpore. Viacerí prízvukovali, aké dôležité je môcť sa s kolegami spoločne zasmiať. „Vľúdna atmosféra na pracovisku je základom stabilného tímu,“ myslí si Elena z Nákupu.

„Máme super kolektív, učíme sa jeden od druhého, posúvame sa vpred, motivujeme sa. Keď niekto niečo nevie, pomôžeme si.“ Hovorí Tímea z Galanty.

Všetci máme lepšie a horšie dni, ale ako píše Lenka z Ľudských zdrojov: „Aj keď sa občas posťažujem, viem, že to tu mám jednoducho rada.“  

Ďakujeme našim kolegom za ich vyjadrenia!

Fotografia spokojného zamestnanca
Fotografia spokojného zamestnanca
Fotografia spokojného zamestnanca
Fotografia spokojného zamestnanca
Fotografia spokojného zamestnanca

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.