Už tretíkrát sme sme sa zúčastnili podujatia Profesia Days v Košiciach

Jeden deň, vyše stovka vystavovateľov, tisícky návštevníkov a nekonečno rôznych príležitostí – aj taký bol 3. ročník festivalu príležitostí Profesia days Košice.

Veľtrh práce Profesia days je najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie kariérne podujatie na Slovensku, na ktorom sa každoročne zídu tisícky záujemcov o nové pracovné príležitosti
Reklamné predmety

Stretnutie kandidátov a zamestnávateľov na jednom mieste prináša obom stranám atraktívnu možnosť prezentovať sa.

Návštevníci sa mohli v našom Kaufland stánku dozvedieť niečo viac o našej spoločnosti, pracovných pozíciách, či porozprávať sa s kolegami z oblasti Recruitingu. Okrem zaujímavých ponúk práce sme pre uchádzačov mali pripravené aj prekvapenie v podobe jedinečných stierateľných žrebov a kvízu. Súťažilo sa o darčekové poukážky na nákup v našich predajniach.

Profesia Days v Košiciach

Po úspechoch na bratislavských a žilinských dňoch kariéry sme aj v Košiciach obhájili svoje postavenie a skončili sme na krásnom 2. mieste ako Najvystavovateľ! Zamestnávateľov hodnotili traja uchádzači v utajení - Alfonzovia, ktorí si všímali nielen vizuálnu stránku, ale najmä spôsob komunikácie s uchádzačmi, schopnosť odhaliť talent potenciálneho uchádzača a dostatočne poradiť a ponúknuť všetky informácie, ktoré kandidáti potrebujú, keď sa chcú vo firme zamestnať.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým kolegom, ktorí pomáhali pri plánovaní, aktívne sa zúčastnili veľtrhu, prípadne pomohli akýmkoľvek iným spôsobom. 


Celú atmosféru podujatia ti priblíži fotogaléria


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.