Študenti Ekonomickej univerzity raňajkovali s Kauflandom

Pri príležitosti vynovenia relax zóny na Ekonomickej univerzite v Bratislave sme zorganizovali aj podujatie Raňajky s Kauflandom.

Spoločné raňajky študentov a absolventa Leadership programu

Našu spoločnosť tentoraz zastupovali projektová manažérka pre spoločenskú zodpovednosť Nikoleta Lörincová a vedúci oddelenia Recruitingu Andrej Kulaviak. Na raňajky nadviazal poobedný program s našou druhou CSR manažérkou, Martinou Machánkovou.

Relax zóna slúži študentom na oddych aj prípravu na vyučovanie. A práve v tomto príjemnom priestore, ktorý vznikol aj vďaka Kauflandu, si študenti mohli vypočuť diskusiu Nikolety a Andreja. Účastníkov bolo naozaj nad naše očakávania a z toho máme veľkú radosť.

Prednáška o spoločenskej zodpovednosti

Nikoleta študentom porozprávala o tom, aké to bolo absolvovať náš Leadership program, a hovorila tiež o svojej kariére v Kauflande celkovo. Priestor dostali aj študenti, rozvinula sa príjemná diskusia. Vzhľadom na Nikoletinu aktuálnu pozíciu na oddelení CSR sme pri raňajkách načali aj túto tému, v ktorej poobede pokračovala Martina Machánková prednáškou o spoločenskej zodpovednosti. Prednáška bola streamovaná aj cez Instagram študentského parlamentu. 

Kolegom ďakujeme za reprezentáciu a veríme, že zo spoločných raňajok so študentami urobíme postupne našu tradíciu, v rámci ktorej im predstavíme ďalších kolegov a prinesieme mnohé zaujímavé témy. 

Atmosféru z podujatia si môžeš pozrieť vo fotogalérii.Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.