Online prednášky pre študentov

V apríli sme mali plné ruky práce a venovali sme sa rozvoju vysokoškolákov v rôznych témach.

Úvodná snímka online prednášky

Náš kolega Ivan, ktorý momentálne vedie procesné oddelenie prevádzky v Kauflande, zdieľal svoje skúsenosti. Ako bývalý úspešný procesný manažér z oblasti automotive pre študentov FEI TUKE v Košiciach priblížil rozdiely v procesoch v porovnaní s maloobchodom.

 

Fotografia z online prednášky

      

Kolegovia z recruitingu

Naši kolegovia z recruitingu sa zase venovali témam, ktoré súvisia s ich budúcim vstupom do kariérneho sveta. Témy sme si rozdelili na 2 dni. Počas prvého workshopu sme sa zamerali na to, prečo v koši personalistu končí 80% životopisov a hlavne, ako nebyť medzi nimi. Druhé online stretnutie sme venovali tomu, ako sa pripraviť na rôzne druhy pohovorov, ale hlavne, ako ich úspešne zvládnuť a nenechať sa vyviesť z miery aj pri zdanlivo nezmyselných otázkach personalistu.

Workshopy s Kauflandom

Potešilo nás, že študenti v Košiciach aj v Banskej Bystrici mali kopec zaujímavých otázok a veríme, že si odniesli čo najužitočnejšie informácie.

Ďakujeme za spoluprácu našim kolegom, ale aj zástupcom FEI TUKE a Kariérnemu centru UMB, ktorí nám umožnili tieto podujatia zrealizovať.

Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.