Logistika

Od príjmu tovaru, skladovania až po jeho dodanie na obchodné domy. Nebojíme sa fyzickej práce a máme zmysel pre presnosť. Záleží ti na presnosti a kvalite služieb? Vyhovuje ti práca v procese a udržiavaš si pritom prehľad? Potom si u nás správne.

Tvoja kariéra v oblasti Logistika

Možnosti nástupu pre odborníkov v oblasti logistiky

Postaraj sa o to, aby naši zákazníci mali široký sortiment a veľký výber obľúbených produktov neustále k dispozícii. Pracuj s modernými technológiami a zabezpeč najvyššie štandardy kvality - od objednania tovaru od dodávateľa až po dopravu do obchodného domu.

Pracovník skladu

Necháš sa vyviesť do výšin, či sa radšej držíš pri zemi? U nás môžeš stúpať. Nič nepoteší viac ako istota pravidelného príjmu plus perfektná starostlivosť o našich zamestnancov: od moderného stravovacieho zariadenia v budove, cez organizované športové hry, oddychovú zónu, finančné príspevky pri sobáši a narodení dieťaťa, pracovnom a životnom výročí až po vernostnú dovolenku či atraktívne zľavy u našich partnerov. Viac informácii o pozícii nájdeš tu.

Iné pozície v logistike

Objav naše najmodernejšie distribučné centrum v Ilave. Okrem pozícií v sklade ponúkame aj množstvo príležitostí v administratíve a aj pre odborníkov.  Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.


Naše oddelenia v logistike

Zabezpeč včasné a presné dodanie nášho tovaru až k zákazníkom

V našom logistickom centre v Ilave, sa všetko točí okolo včasného a kompletného zásobovania našich obchodných domov. K tomu nám pomáhajú nie len najmodernejšie technológie, rozvinuté automatizované zariadenia a efektívne procesy, ale predovšetkým silný tím našich kolegov.

Príjem tovaru/skladovanie

Tovar sa do distribučného centra dostáva od dodávateľa prostredníctvom špeditéra. V okamihu, keď tovar dorazí do logistického centra, je ďalej riadený a kontrolovaný elektronickým systémom spracovania dát. Od príchodu tovaru kamiónom až po dodávku na predajňu možno v každom okamihu zistiť, kde sa práve tovar nachádza.  

Komisionovanie

Pri komisionovaní sa tovar, ktorý si objednala predajňa, pripraví podľa
sortimentu a množstva na palety. Aj toto sa realizuje s podporou systému. Pripravené palety sú potom pristavené na výdaj tovaru zoradené podľa cieľov dodania. Pri komisionovaní tovaru používajú pracovníci manipulačnú techniku a prostredníctvom systému Pick-by-Voice vyskladňujú potrebné množstvo a prebaľujú ho na palety. Pre uľahčenie fyzickej práce využívame tzv. skladaciu paletu, ktorá sa dá oveľa jednoduchšie naložiť, vyložiť a šetrí zdravie našich zamestnancov.

Výdaj tovaru

V oblasti výdaja tovaru sa zhromažďujú všetky palety, ktoré sú určené pre
dodávku na predajne. Vystavia sa dodacie listy a tovar sa odovzdá vodičovi kamiónu. Pri nakládke tovaru sa každá paleta naskenuje a vystaví sa doklad o nakládke. Taktiež sa vystavia dodacie dokumenty a príkaz k jazde a spoločne s tovarom sa odovzdajú vodičovi špeditéra.

Dodávka

Na základe plánu dodávok objednajú pracovníci logistiky pre vyexpedované množstvo príslušné prepravy u našich zmluvných špeditérov. Títo špeditéri preberajú prepravu tovaru na predajne.

Obaly/Likvidácia odpadu

Prepravné obaly (napr. palety a debničky), ktoré sa už viac nepoužívajú,
musia byť zaslané naspäť do distribučného centra. Tieto sa potom triedia a odovzdávajú dodávateľom. Prechodné uskladnenie sa uskutočňuje v sklade obalov. Stavy obalov sa permanentne evidujú a sledujú v systéme. Vzniknutý odpad sa triedi podľa druhu a dáva sa do kontajnerov na to určených.

 Videá - O nás

Vedúci zmeny v logistike (m/ž)

Zoznám sa s Petrom, Vedúcim zmeny v logistike. Presvedč sa, že práca v sklade nie je žiadna nuda a nechaj sa vyviesť do výšin nielen na vysokozdvižnom vozíku, ale aj v kariére. A ešte ti ostane čas aj na tvoje hobby, ako Petrovi.


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.