Logistika

Od príjmu tovaru, skladovania až po jeho dodanie na obchodné domy. Nebojíme sa fyzickej práce a máme zmysel pre presnosť. Záleží ti na presnosti a kvalite služieb? Vyhovuje ti práca v procese a udržiavaš si pritom prehľad? Potom si u nás správne.

Tvoja kariéra v oblasti Logistika

Možnosti nástupu pre odborníkov v oblasti logistiky

Postaraj sa o to, aby naši zákazníci mali široký sortiment a veľký výber obľúbených produktov neustále k dispozícii. Pracuj s modernými technológiami a zabezpeč najvyššie štandardy kvality - od objednania tovaru od dodávateľa až po dopravu do obchodného domu.

Teraz je tvoj čas!

Tak príď medzi nás

Hej, myslíš si, že je práca v logistike málo rozmanitá? Okej, poďme to rozbaliť.


Pracovník skladu

Necháš sa vyviesť do výšin, či sa radšej držíš pri zemi? U nás môžeš stúpať. Nič nepoteší viac ako istota pravidelného príjmu plus perfektná starostlivosť o našich zamestnancov: od moderného stravovacieho zariadenia v budove, cez organizované športové hry, oddychovú zónu, finančné príspevky pri sobáši a narodení dieťaťa, pracovnom a životnom výročí až po vernostnú dovolenku či atraktívne zľavy u našich partnerov. Viac informácií a náhľad do nášho skladu nájdeš v nasledujúcom videu. Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.

Iné pozície v logistike

Zamestnanec v sklade

Objav naše najmodernejšie distribučné centrum v Ilave. Okrem pozícií v sklade ponúkame aj množstvo príležitostí v administratíve a aj pre odborníkov.  Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.


Logistické distribučné centrum

Zaisti plynulé procesy v skade

V našom logistickom centre v Ilave, sa všetko točí okolo včasného a kompletného zásobovania našich obchodných domov. K tomu nám pomáhajú nie len najmodernejšie technológie, rozvinuté automatizované zariadenia a efektívne procesy, ale predovšetkým silný tím našich kolegov.

Príjem tovaru/skladovanie

Tovar sa do distribučného centra dostáva od dodávateľa prostredníctvom špeditéra. V okamihu, keď tovar dorazí do logistického centra, je ďalej riadený a kontrolovaný elektronickým systémom spracovania dát. Od príchodu tovaru kamiónom až po dodávku na predajňu možno v každom okamihu zistiť, kde sa práve tovar nachádza.

Komisionovanie

Pri komisionovaní sa tovar, ktorý si objednala predajňa, pripraví podľa sortimentu a množstva na palety. Aj toto sa realizuje s podporou systému. Pripravené palety sú potom pristavené na výdaj tovaru zoradené podľa cieľov dodania. Pri komisionovaní tovaru používajú pracovníci manipulačnú techniku a prostredníctvom systému Pick-by-Voice vyskladňujú potrebné množstvo a prebaľujú ho na palety. Pre uľahčenie fyzickej práce využívame tzv. skladaciu paletu, ktorá sa dá oveľa jednoduchšie naložiť, vyložiť a šetrí zdravie našich zamestnancov.

Zistiť viac

Výdaj tovaru

V oblasti výdaja tovaru sa zhromažďujú všetky palety, ktoré sú určené pre dodávku na predajne. Vystavia sa dodacie listy a tovar sa odovzdá vodičovi kamiónu. Pri nakládke tovaru sa každá paleta naskenuje a vystaví sa doklad o nakládke.
Taktiež sa vystavia dodacie dokumenty a príkaz k jazde a spoločne s tovarom sa odovzdajú vodičovi špeditéra.

Dodávka

Na základe plánu dodávok objednajú pracovníci logistiky pre vyexpedované množstvo príslušné prepravy u našich zmluvných špeditérov. Títo špeditéri preberajú prepravu tovaru na predajne.

Obaly/Likvidácia odpadu

Kartónové škatule v sklade

Prepravné obaly (napr. palety a debničky), ktoré sa už viac nepoužívajú, musia byť zaslané naspäť do distribučného centra. Tieto sa potom triedia a odovzdávajú dodávateľom. Prechodné uskladnenie sa uskutočňuje v sklade obalov. Stavy obalov sa permanentne evidujú a sledujú v systéme. Vzniknutý odpad sa triedi podľa druhu a dáva sa do kontajnerov na to určených.


Riadenie dodávateľského reťazca

Zabezpeč správny tok tovaru od dodávateľa až k zákazníkovi.

Zodpovedáš za naše logistické stratégie a procesy od nákupu tovaru až po prepravu a predaj na našich obchodných domoch. Dbáš na zabezpečenie optimálneho toku tovaru.

  

Transportná logistika

Tvojou úlohou je rozvíjať dopravné stratégie a vyjednávať ceny za prepravné služby.
Definuješ procesy na riadenie toku tovaru, koordinuješ presun tovaru a preberáš zodpovednosť za recykláciu materiálu.

Organizácia skladu

Zodpovedáš za vývoj a implementáciu rôznych skladových stratégií, vykonávaš procesné audity alebo koordinuješ projekty.

Intralogistika

V intralogistike zodpovedáš za koncepciu a skladové vybavenie nášho distribučného centra. Tak isto dohliadaš na manuálne ako aj automatizačné systémy skladovania a prípravy tovaru. Úlohou oddelenia je aj podpora technického manažmentu v témach ako prevádzkové technológie, bezpečnosť práce alebo technických pracovných prostriedkov a technológie priemyselných vozidiel.

Tok tovaru

Si odborníkom na tok tovaru a plánuješ správne množstvo na správne miesto v správnom čase. Tvojim cieľom je zabezpečiť optimálnu dostupnosť tovaru v našom sklade ale aj v našich obchodných domoch. Zároveň pracuješ s dátami, nastavuješ procesy pre efektívne dodávanie tovaru a predpovedáš dopyt zákazníkov,
napríklad v rôznych sezónach.

Procesný manažment

Navrhuješ najlepšie riešenia pre riadenie zmien, zodpovedáš za definovanie, dokumentáciu a koordináciu procesov. Venuješ sa testovaniu systému a podporuješ naše oddelenia pri riešení problémov.

Controlling

Tvojou úlohou je práca s ukazovateľmi, tvorba analýz, hodnotení procesov a zohľadňovanie nákladov, aby si vytvoril zásady správneho plánovania a opatrenia pre naše neustále zlepšovanie sa. Okrem toho zodpovedáš  aj za plánovanie investícií, personálu alebo interné účtovné modely.Videá - O nás

Vedúci zmeny v logistike (m/ž)

Zoznám sa s Petrom, Vedúcim zmeny v logistike. Presvedč sa, že práca v sklade nie je žiadna nuda a nechaj sa vyviesť do výšin nielen na vysokozdvižnom vozíku, ale aj v kariére. A ešte ti ostane čas aj na tvoje hobby, ako Petrovi.


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.