Ľudské zdroje

Zabezpečujeme všetko, čo sa týka pracovného pomeru a celkovej starostlivosti o zamestnanca. Personálne oddelenie je prvým oddelením, s ktorým príde do kontaktu potenciálny uchádzač o prácu v našej spoločnosti. Staráme sa o našich zamestnancov, budujeme zamestnávateľskú značku, zabezpečujeme zúčtovanie miezd, rozvoj a vzdelávanie našich zamestnancov.

Tvoja kariéra v oblasti Ľudské zdroje

Možnosti nástupu pre odborníkov v oblasti ľudských zdrojov

Môžeš očakávať množstvo rozličných úloh, nájdi oblasť, ktorá najviac vyhovuje tvojim schopnostiam a prispievaj tak k úspechu našej spoločnosti.

Recruiting a personálny marketing

Náš tím zabezpečuje nábor nových zamestnancov s ohľadom na súčasné trendy a vývoj pracovného trhu. Snažíme sa o efektívne a cielené využívanie náborových kanálov a ciest pre získanie tých správnych uchádzačov. Systematicky budujeme dobré meno našej spoločnosti a zamestnávateľskej značky na trhu práce. Taktiež reprezentujeme našu spoločnosť ako atraktívneho a stabilného zamestnávateľa na pracovných veľtrhoch či univerzitách.

Starostlivosť o zamestnancov

Na tomto oddelení koordinujeme akcie organizované pre našich zamestnancov, benefity, ktoré im ponúkame a taktiež sa podieľame na internej komunikácii.

Vzdelávanie

Oddelenie nám zabezpečuje vzdelávanie a rozvoj zamestnancov v našej spoločnosti. Ponúkame zamestnancom vhodné, atraktívne a kvalitné školenia a tréningy a podporujeme ako ich profesionálny, tak aj osobný rast.

Personálna organizácia

Sme partnerom pre všetkých zamestnancov v pracovnoprávnych otázkach. Podporujeme personálne oddelenie v logistickom centre a personalistky či personalistov v obchodných domoch. Pripravujeme všetky potrebné dokumenty v súvislosti s uzavretím a ukončením pracovného pomeru, vrátane všetkých zmien v jeho priebehu. Vedúcim zamestnancom poskytujeme poradenstvo v personálnych témach.

Mzdové oddelenie

Zodpovedáme za zúčtovanie miezd zamestnancov spoločnosti a za celkovú mzdovú administratívu.


Oboznám sa s našimi najvýznamnejšími projektami a aktivitami

Top Employer

Záber na natáčanie videa so zamestnancami

Naša snaha už každoročne prináša zaslúžené ovocie a pravidelne sa radíme medzi certifikovaných TOP zamestnávateľov na Slovensku aj v Európe. Patríme tak medzi popredné svetové firmy, ktorým záleží na práci so svojimi zamestnancami a ich kariérnom, ale aj osobnostnom rozvoji. Viac informácií nájdeš aj tu.

Oboznám sa s našimi najvýznamnejšími projektami a aktivitami

Kariérne podujatia

Fotografia zamestnancov

Naši kolegovia z oddelenia Recruitingu nevynechajú žiadnu príležitosť priblížiť naše voľné pracovné ponuky, očakávania a benefity, a to osobne na rôznych kariérnych podujatiach po celom Slovensku. Vyhľadaj nás a príď sa s nami porozprávať!

Oboznám sa s našimi najvýznamnejšími projektami a aktivitami

Video zo zákulisia

Ako lepšie priblížiť prácu našich šikovných kolegov z rôznych oddelení, ako pohľadom do ich každodenného (nielen) pracovného života? Zoznám sa so Samom, Petrom alebo Nikoletou.

Oboznám sa s našimi najvýznamnejšími projektami a aktivitami

Welcome to the Jungle

Zamestnanci v kancelárii

Nielen naši kolegovia, ale aj prostredie, v ktorom pracujeme stojí za náhľad, presvedč sa vďaka Welcome to the Jungle!Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.