Marketing a komunikácia

Komunikujeme - online, osobne, ale taktiež na billboardoch alebo pomocou letákov. Spravujeme naše internetové stránky, profil na facebooku, instagrame, linkedine, youtube. Na oddelení Firemnej komunikácie zodpovedáme za správny tok informácií interne aj externe a za všetky firemné CSR aktivity.

Tvoja kariéra v oblasti Marketing a komunikácia

Možnosti nástupu pre odborníkov v Marketingu a komunikácii

Môžeš očakávať množstvo rozličných úloh, nájdi oblasť, ktorá najviac vyhovuje tvojim schopnostiam a prispievaj tak k úspechu našej spoločnosti.

Marketing

Si doma v reklamnom svete? Prines svoje nápady a skúsenosti k nám. Spoznaj, ako sa vypracúva mediálny plán a navrhni marketingové opatrenia, či už pomocou letákov, televízie alebo sociálnych sietí. Na oddelení Marketingu zároveň spravujeme online marketingové kampane a rozvíjame našu webovú stránku.

Distribúcia

Oddelenie distribúcie zodpovedá za to, aby si naši zákazníci každý týždeň našli akciový leták vo svojej schránke.

Firemná komunikácia

Na firemnej komunikácii pravidelne informujeme našich zákazníkov, zamestnancov a partnerov o aktuálnych témach týkajúcich sa potravinárskeho odvetvia a našej spoločnosti. Realizujeme spoločenské a trvalo udržateľné projekty a preberáme zodpovednosť za naše životné prostredie.

Oboznám sa s našimi najvýznamnejšími projektami a aktivitami

Oslávili sme 20 rokov

Oslávili sme 20 rokov spolu

Obchodný reťazec Kaufland otvoril svoju prvú predajňu na Slovensku v roku 2000 v Poprade. Za dve dekády ich má celkovo 70 po celom Slovensku a spolu s nimi si vybudoval renomé zodpovednej spoločnosti a spoľahlivého partnera. Viac informácií nájdeš aj tu.

Oboznám sa s našimi najvýznamnejšími projektami a aktivitami

Rozhodujú činy

Fotografia ľudí v núdzi

Nestačí len rozprávať, vieme to aj my v spoločnosti Kaufland, kde v rámci svojej stratégie spoločenskej zodpovednosti pomáhame viacerými aktivitami.Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.