Naše oddelenia v prevádzke

Zodpovedáme za plynulý chod obchodných domov, kvalitu a čerstvosť tovaru, obsluhu až po plynulé vybavenie na pokladniach.

Obchodné domy sú základom nášho podnikania. Nájdeš tu rôznorodé činnosti: od príjmu tovaru, cez riadenie zásob, až po obsluhu zákazníkov, blokovanie tovaru na pokladniach až po manažérske pozície. V našich obchodných domoch kladieme veľký dôraz na to, aby sme našim zákazníkom kompetentne a milo poradili a obslúžili ich.


Tvoja kariéra v oblasti Prevádzka

Hľadáš dynamickú prácu?

Pridaj sa k nám do tímu a využi možnosť privyrobiť si alebo zažiar ako manažér v rôznych oddeleniach obchodného domu,  ako aj v našej centrálnej organizácii.

Pracovník prevádzky na skrátený úväzok

Sedí ti dynamická práca s ľuďmi? Hľadáme kolegov, ktorí oceňujú férový prístup. Ponúkame zmluvne garantovaný nárast mzdy počas 4 rokov a stabilné pracovné miesto u top zamestnávateľa. Špičková starostlivosť o našich zamestnancov je u nás na prvom mieste - od vernostnej dovolenky, športových podujatí a atraktívnych zliav u našich partnerov, cez prepracovaný systém zaškolenia až po finančné príspevky pri pracovnom a životnom výročí. Nájdeš tu široké možnosti kariérneho rozvoja a postupu. Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.

Vedúci obchodného domu

Najradšej vo všetkom vedieš? Určuj smer u nás. Získaj stabilné miesto u top zamestnávateľa, kde budeš mať dostatok priestoru pre vlastné uplatnenie, osobný rozvoj a kariérny rast. Okrem skutočne atraktívneho finančného ohodnotenia našim zamestnancom ponúkame množstvo výhod a precízne nastavený sociálny program so zaujímavými benefitmi. Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.


Predajne

Sprav našim zákazníkom z nakupovania zážitok

Informačný pult

Buď kompetentným partnerom pri pomoci našim zákazníkom.

Široký sortiment

Prevezmi zodpovednosť za viac ako 26 000 položiek a uisti sa, že je dostatok čerstvého a vysoko kvalitného tovaru vždy k dispozícii.

Čerstvé potraviny

Poraď našim zákazníkom pri kúpe čerstvých výrobkov, ako sú syry, ryby, mäso a údeniny.

Pokladne

Efektívne a priateľské pokladničné procesy zabezpečujú spokojnosť zákazníkov.Môj úspešný príbeh

Spoznaj Máriu z našej prevádzky v Bratislave

Chceš sa dozvedieť viac o našej kolegyni Márii a jej skúsenostiach z oblasti prevádzky? My sme ju vyspovedali a jej odpovede ti prinášame nižšie.

Čo ťa na práci v Kauflande baví najviac?

V Kauflande pracujem v oblasti prevádzky na pozícii Domová kontrola. Je to práca veľmi dynamická, rôznorodá, samostatná, zodpovedná. Najviac ma baví, že robím tak povediac z každého rožku trošku.

Čím je pre teba Kaufland atraktívnym zamestnávateľom?

Kaufland je pre mňa atraktívny dostupnosťou blízko môjho domova, flexibilným pracovným časom, máme výborné vedenie a sme fantastický kolektív. Veľmi si cením možnosť pracovať na skrátený úväzok, mám tak možnosť viac času tráviť s deťmi.

Prečo si si vybrala práve oblasť prevádzky?

Oblasť prevádzky bola u mňa trochu vecou náhody. Po rodičovskej dovolenke som si hľadala novú prácu. Po pohovore s vedúcim obchodného domu som dostala ponuku domovej kontroly a osobne mi pozícia perfektne sadla. Zohľadnila pre mňa potrebné výhody.


Videá - O nás

Vedúci oddelenia obchodného domu (m/ž)

Zoznám sa so Samom, Vedúcim oddelenia obchodného domu. Náš cieľavedomý a šikovný kolega, ktorý sa postupne vypracoval na vedúcu pozíciu, ti predstaví svoju prácu a dovolí ti nahliadnuť do svojho súkromia.


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.