Naše oddelenia v prevádzke

Zodpovedáme za plynulý chod obchodných domov, kvalitu a čerstvosť tovaru, obsluhu až po plynulé vybavenie na pokladniach.

Obchodné domy sú základom nášho podnikania. Nájdeš tu rôznorodé činnosti: od príjmu tovaru, cez riadenie zásob, až po obsluhu zákazníkov, blokovanie tovaru na pokladniach až po manažérske pozície. V našich obchodných domoch kladieme veľký dôraz na to, aby sme našim zákazníkom kompetentne a milo poradili a obslúžili ich.

Teraz je tvoj čas!

Tak príď medzi nás

Ahoj, chceš byť súčasťou nášho tímu? Tak poď s nami a všetko ti ukážeme.


Tvoja kariéra v oblasti Prevádzka

Hľadáš dynamickú prácu?

Pridaj sa k nám do tímu a využi možnosť privyrobiť si alebo zažiar ako manažér v rôznych oddeleniach obchodného domu,  ako aj v našej centrálnej organizácii.

Pracovník prevádzky na skrátený úväzok

Pracovník na skrátený uväzok

Sedí ti dynamická práca s ľuďmi? Hľadáme kolegov, ktorí oceňujú férový prístup. Ponúkame zmluvne garantovaný nárast mzdy počas 4 rokov a stabilné pracovné miesto u top zamestnávateľa. Špičková starostlivosť o našich zamestnancov je u nás na prvom mieste - od vernostnej dovolenky, športových podujatí a atraktívnych zliav u našich partnerov, cez prepracovaný systém zaškolenia až po finančné príspevky pri pracovnom a životnom výročí. Nájdeš tu široké možnosti kariérneho rozvoja a postupu. Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.

Vedúci obchodného domu

Zamestnanec v aute

Najradšej vo všetkom vedieš? Určuj smer u nás. Získaj stabilné miesto u top zamestnávateľa, kde budeš mať dostatok priestoru pre vlastné uplatnenie, osobný rozvoj a kariérny rast. Okrem skutočne atraktívneho finančného ohodnotenia našim zamestnancom ponúkame množstvo výhod a precízne nastavený sociálny program so zaujímavými benefitmi. Viac informácií o voľných pozíciách nájdeš tu.


Naše oddelenia v prevádzke

Sprav našim zákazníkom z nakupovania zážitok

Staráme sa o to, aby v regáloch a v oddelení ovocia a zeleniny bol vystavený vždy čerstvý a lákavý tovar vo vynikajúcej kvalite a dostatočnom množstve. Pri obslužných pultoch obsluhujeme našich zákazníkov tovarom z našej širokej ponuky údenín, syrov a rýb. Sme kontaktnou osobou a kompetentným poradcom pre našich zákazníkov, prívetivosťou a správnosťou blokovania tovaru sa postaráme o spokojnosť zákazníkov pri pokladniach.

Informačný pult

Máš príjemné vystupovanie a priateľskú orientáciu na zákazníka? Náš informačný pult je prvým kontaktom v prípade otázok našich zákazníkov. Vybavenie reklamácie, vrátenie tovaru alebo telefonický kontakt sú súčasťou rozmanitej pracovnej náplne.

Náš široký sortiment

Či už zamestnanec na skrátený alebo plný úväzok, ale aj ako vedúci úseku, prevezmi zodpovednosť za viac ako 26 000 položiek a uisti sa, že je dostatok čerstvého a vysoko kvalitného tovaru vždy k dispozícii. Zaisti jeho správne objednanie, skladovanie ale aj vyloženie. Dôležité je aj správne označenie cien a celkové atraktívne prostredie pre teba aj našich zákazníkov.

Čerstvé potraviny

Poraď našim zákazníkom pri výbere čerstvých výrobkov. Na úsekoch čerstvého pečiva, ovocia a zeleniny, kvetov, ale aj na pultoch zodpovedáš za čerstvosť ako aj ich atraktívnu prezentáciu. Nemenej dôležité je dodržiavanie hygienických opatrení a predpisov pre zabezpečenie tej najvyššej kvality pre našich zákazníkov.

Pokladne

Priateľský kontakt so zákazníkom na našich pokladniach ako aj samoobslužných pokladniach, efektívnosť, rýchlosť obsluhy a procesu platby zaručujú spokojnosť zákazníka a jeho návrat k nám.

Príjem tovaru


Náročný proces toku tovaru od dodávateľa končí práve tu – príchodom tovaru na predajňu. Prevezmi zodpovednosť za jeho vstupnú kontrolu, zabezpečenie kvality ako aj spracovanie a registráciu objednávky. Zároveň koordinuješ pohyb tovaru v skade a na ploche predajne, aby naši zákazníci vždy našli to, čo potrebujú.

Prázdne fľaše

Zaisťuješ príjem a triedenie prázdnych obalov od fliaš. Proces prebieha denne, opatrne a efektívne. Staráš sa tak o vrátenie týchto fliaš k našim dodávateľom a pomáhaš tak aj nášmu životnému prostrediu.Môj úspešný príbeh

Spoznaj Máriu z našej prevádzky v Bratislave

Pracovníčka Mária

Chceš sa dozvedieť viac o našej kolegyni Márii a jej skúsenostiach z oblasti prevádzky? My sme ju vyspovedali a jej odpovede ti prinášame nižšie.

Čo ťa na práci v Kauflande baví najviac?

V Kauflande pracujem v oblasti prevádzky na pozícii Domová kontrola. Je to práca veľmi dynamická, rôznorodá, samostatná, zodpovedná. Najviac ma baví, že robím tak povediac z každého rožku trošku.

Čím je pre teba Kaufland atraktívnym zamestnávateľom?

Kaufland je pre mňa atraktívny dostupnosťou blízko môjho domova, flexibilným pracovným časom, máme výborné vedenie a sme fantastický kolektív. Veľmi si cením možnosť pracovať na skrátený úväzok, mám tak možnosť viac času tráviť s deťmi.

Prečo si si vybrala práve oblasť prevádzky?

Oblasť prevádzky bola u mňa trochu vecou náhody. Po rodičovskej dovolenke som si hľadala novú prácu. Po pohovore s vedúcim obchodného domu som dostala ponuku domovej kontroly a osobne mi pozícia perfektne sadla. Zohľadnila pre mňa potrebné výhody.


Videá - O nás

Vedúci oddelenia obchodného domu (m/ž)

Zoznám sa so Samom, Vedúcim oddelenia obchodného domu. Náš cieľavedomý a šikovný kolega, ktorý sa postupne vypracoval na vedúcu pozíciu, ti predstaví svoju prácu a dovolí ti nahliadnuť do svojho súkromia.


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.