Správa

Zabezpečujeme plynulý chod ekonomicko-prevádzkových činností. Ak oceňuješ jasné štruktúry a postupy, oblasť Správy je pre teba tá pravá. Či už na oddelení účtovníctva – od overovania a správy faktúr alebo na oddelení Controllingu cez tvorbu kľúčových analýz výkonnosti až po zavedenie nových systémov, môžeš využiť svoj zmysel pre detail.

Tvoja kariéra v oblasti Správa

Možnosti nástupu pre odborníkov v oblasti správy

Môžeš očakávať množstvo rozličných úloh, nájdi oblasť, ktorá najviac
vyhovuje tvojim schopnostiam a prispievaj tak k úspechu našej spoločnosti.

Controlling

Vyžívaš sa v tvorbe analýz? Porovnávaj plány s dosiahnutými cieľmi, identifikuj odchýlky a spolupracuj s manažmentom pri tvorbe strategických opatrení.

Účtovníctvo

Práca s prijatými a odoslanými faktúrami, správne a úplné zaznamenávanie obchodných transakcií, spracovanie finančných dokumentov a vytváranie finančných správ je neoddeliteľnou súčasťou nášho oddelenia. Staraj sa o naše platobné procesy, vytváraj a vyhodnocuj ročné inventúry.

Právo a Compliance

Si právnik a vyznáš sa v zákonoch? Informuj naše oddelenia o dôležitých právnych otázkach a zmenách a odporuč vhodné kroky pre naše vedenie. Uisti sa, že všetky obchodné procesy sú v súlade s platnou legislatívou. Buď kontaktnou osobou pre všetky otázky v oblasti poistenia.

Revízia

V tejto oblasti zabezpečuješ dodržiavanie všetkých zákonných a interných smerníc. Či už je to ochrana zdravia pri práci alebo správne a bezpečné uloženie našich produktov. Denne sa staráš o bezpečnosť a záujmy ako našich zákazníkov, tak aj našich zamestnancov.

Zákaznícky manažment

Zaujímaš sa o potreby iných? Pomôž nájsť najlepšie riešenia pre našich zákazníkov.



Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.