Uč sa od top manažérov a získaj kopec benefitov!

Si absolventom strednej alebo vysokej školy a chceš začať budovať svoju kariéru? Vyber si oblasť, ktorá ťa zaujíma a prihlás sa do nášho Leadership programu. Budeš sa učiť od top manažérov, získaš kopec benefitov a na konci programu ťa čaká zaujímavá manažérska pozícia.

Dôležité informácie

Tvoje možnosti v oblasti OBCHODU

Podmienky

ukončená SŠ alebo VŠ
anglický alebo nemecký jazyk

Trvanie

18 mesiacov

Nástupy

júl alebo október

Mzda

1 570 eur


Dôležité informácie

Tvoje možnosti v OSTATNÝCH OBLASTIACH

Podmienky

ukončená VŠ
anglický alebo nemecký jazyk

Trvanie

12 mesiacov

Nástupy

júl alebo október

Mzda

1 570 eur


Prečo Leadership program

Čo ťa počas Leadership programu čaká?

Grafická štruktúra spoločnosti Kaufland

Získaš praktické skúsenosti, odborné znalosti i manažérske zručnosti. Po skončení programu budeš mať komplexný prehľad o tvojej cieľovej oblasti, ako aj o oddeleniach, s ktorými úzko spolupracuješ a budeš pripravený prevziať pracovnú pozíciu vedúceho pracovníka alebo špecialistu.

Ďalej získaš:

 • Skúsenosť pracovať na komplexnom projekte
  • ​​​​​​​Na začiatku programu si s tvojím nadriadeným zadefinujete tému  a projekt bude trvať počas celého programu. Na konci programu ťa čaká prezentácia, kde odprezentuješ výsledky svojho projektu.
 • Možnosť účasti na školeniach 
  • ​​​​​​​Témy školení, ktoré ťa čakajú sú napríklad "Asertívna komunikácia" a "Stres manažment & komunikácia v náročných situáciách"
 • Sieť užitočných kontaktov
  • ​​​​​​​Počas programu budeš spolupracovať s kolegami z rôznych oblastí a úrovní vedenia
 • Pravidelnú spätnú väzbu
  • budeš dostávať pravidelnú spätnú väzbu od svojho nariadených a zároveň budeme chcieť počuť spätnú väzbu aj od teba​​​​​​​

O programe

Priebeh programu

V priebehu 12 mesiacov absolvuješ zapracovanie nielen v tvojej cieľovej oblasti, ale aj v ďalších kľúčových oblastiach našej spoločnosti, ktoré sú pre ňu z hľadiska spolupráce významné – získaš tak komplexný prehľad o procesoch v medzinárodnej spoločnosti. Pridelíme ti mentora, môžeš sa učiť od skúsených kolegov a vybudovať si dôležitú sieť kontaktov. Počas celého programu budeš pracovať na konkrétnom projekte, ktorého výsledky na konci odprezentuješ pred vedením danej oblasti.


Prihlás sa

Prihlás sa do Leadership programu v niektorej z našich kľúčových oblastí

Centrálne služby

Zaujímaš sa o stavebné projekty, nehnuteľnosti či technické zabezpečenie? Práve toto všetko zahŕňa oblasť Centrálnych služieb, ktorá má na starosti vyhľadávanie vhodných lokalít pre naše obchodné domy, plánovanie a realizáciu výstavby, zariaďovanie, údržbu a modernizáciu, ako aj prenájom a správu všetkých nehnuteľností našej spoločnosti na Slovensku.

Miesto výkonu práce: Bratislava + obchodné domy na Slovensku.

Nákup

Zaujíma ťa, ako sa zostavuje portfólio produktov, zabezpečuje optimálna tvorba cien alebo robí marketingová kampaň? Náš centrálny nákup zabezpečuje atraktívny sortiment v našich obchodných domoch. Kvalita a čerstvosť za špičkové ceny: to je každodenná výzva a motivácia našich angažovaných zamestnancov.  

Miesto výkonu práce: Bratislava

Obchod

Oceňuješ priamy kontakt s ľuďmi, máš obchodné myslenie a chceš riadiť svoj tím v obchodnom dome? Potom je táto oblasť pre teba tá pravá. Prostredníctvom našich moderných systémov a procesov budeš našim zákazníkom denne poskytovať kvalitu a čerstvosť.

Miesto výkonu práce: obchodné domy na Slovensku.

Logistika

Zaujíma ťa a chceš sa naučiť ako funguje moderná logistika od príjmu tovaru až po distribúciu, optimalizácia procesov a controlling? Naše inovatívne logisticko-distribučné centrum je prepojením medzi nákupom a predajom. Spoznaj a rozvíjaj výkonné logistické procesy, najmodernejšie technológie a staň sa členom silného tímu.

Miesto výkonu práce: distribučné centrum v Ilave

Leadership program v Nemecku

Ovládaš aktívne nemecký jazyk a máš chuť vycestovať? Ponúkame ti možnosť absolvovať Leadership program na našej centrále priamo v Nemecku. Tak neváhaj a prihlás sa tu.

Miesto výkonu práce: NemeckoProfil

Leadership program v oblasti OBCHODU

Usmievajúca sa žena v kancelárii
 • máš ukončenú strednú školu s maturitou alebo I. stupeň vysokoškolského štúdia a od ukončenia štúdia uplynuli max. 3 roky
 • ovládaš NJ/AJ na komunikatívnej úrovni; máš vodičský preukaz sk. B
 • máš obchodné myslenie, zaujíma ťa práca s ľuďmi a si flexibilný (práca na zmeny, aj počas víkendov)
 • máš motiváciu sa rozvíjať v oblasti maloobchodu a prinášaš so sebou prvé skúsenosti z obchodu
 • máš presvedčivé vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, si ochotný cestovať v rámci regiónov a nebojíš sa ani fyzickej práce

Profil

Leadership program v OSTATNÝCH OBLASTIACH

Usmievajúca sa žena v kancelárii
 • máš ukončený 2. stupeň vysokej školy a od ukončenia štúdia uplynuli max. 2 roky
 • ovládaš NJ/AJ na aktívnej úrovni, máš vodičský preukaz sk. B
 • máš analytické myslenie, zaujíma ťa dynamická pracovná náplň
  s možnosťou sebarealizácie a chceš sa rozvíjať v technickom smere
 • máš presvedčivé vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti a ochotu cestovať
Môj úspešný príbeh

Spoznaj úspešnú absolventku nášho Leadership programu - Adrianu

Absolventka Leadership programu Adriána

Chceš sa dozvedieť viac o našej úspešnej absolventke Leadership programu – Adriane? Vyspovedali smeju a prinášame ti jej postrehy a skúsenosti.

Prečo si sa prihlásila práve do nášho Leadership programu?

Už počas vysokej školy som mala predstavu, čo vo všeobecnosti Leadership program je. Mala som aj skúsenosť s prácou v maloobchode, takže som vedela do čoho idem. Spojilo sa príjemné s užitočným a som tu a som rada, že sa moje očakávania naplnili.

Čo ťa počas programu bavilo najviac?

Veľmi pozitívne hodnotím to, že som bola na zapracovaní na viacerých obchodných domoch a zároveň som spoznala množstvo zaujímavých ľudí.  Taktiež som strávila určitý čas aj na našej centrále v Bratislave a na centrálnom sklade v Ilave, čo mi dalo pohľad na veľa vecí aj z tej druhej strany.

Čím je pre teba Kaufland atraktívnym zamestnávateľom?

Kaufland je pre mňa stabilným zamestnávateľom, pričom ponúka množstvo benefitov. Zároveň som obklopená množstvom kolegov, ktorí sú ochotní mi kedykoľvek pomôcť.

Aké sú tvoje ďalšie ciele v kariére?

Mojím najväčším snom a cieľom zároveň bolo už od začiatku vypracovať sa na pozíciu vedúceho obchodného domu, čo sa mi podarilo. Cieľom do budúcna je, aby som mala spokojný tím kolegov, s ktorými budeme dosahovať čo najlepšie výsledky a spokojných zákazníkov.

Máš nejaké tipy pre uchádzačov, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu v našom Leadership programe?

Určite popri skvelých dňoch prídu aj ťažké a náročné situácie, ktoré nám však dajú skúsenosť a ponaučenie do budúcna. Odporúčam nenechať sa odradiť. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré a vlastne ma tieto situácie pripravili na budúce náročné chvíle. A viem, že ich zvládnem.


Môj úspešný príbeh

Spoznaj úspešného absolventa nášho Leadership programu - Matúša

Chceš sa dozvedieť viac o našom úspešnom absolventovi Leadership programu – Matúšovi? Vyspovedali sme ho a prinášame ti jeho postrehy a skúsenosti.

Prečo si sa prihlásil práve do nášho Leadership programu?

Dostal som veľmi dobré odporúčania od svojich známych, ktorí už podobný program absolvovali, že je to výborná príležitosť ako naštartovať svoju kariéru. Zaujalo ma hlavne to, že počas programu si Trainee vyskúša aj pracovné pozície z prierezových oblastí a dokáže tak ľahšie pochopiť súvislosti v praxi ako aj nastavené procesy v spoločnosti.

Čo ťa v rámci programu bavilo najviac?

Najviac ma bavilo, že som neustále spoznával nové veci, postupy a procesy, ktoré som následne využíval v praxi a využívam ich dodnes.

Čím je pre teba Kaufland atraktívnym zamestnávateľom?

V prvom rade ma Kaufland oslovil svojím starostlivým prístupom k zamestnancom a potom veľkosťou a postavením na trhu.

Aké sú tvoje ďalšie ciele v kariére?

Mojím cieľom je aj naďalej rozširovať svoje obzory a neustále sa zlepšovať a rásť spolu so spoločnosťou Kaufland.

Máš nejaké tipy pre uchádzačov, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu?

Na začiatku by som poradil, aby si vybrali oblasť, ktorá ich najviac zaujíma, a v ktorej by sa chceli v budúcnosti uplatniť. Počas výberového procesu odporúčam byť hlavne sám sebou a nezľaknúť sa prípadného neúspechu. Počas programu je dôležité plniť si úlohy, ktoré zadávajú nadriadení a hlavne počúvať rady mentora. Ja osobne som mal počas programu mentora, ktorý pracuje v Kauflande už viac ako 15 rokov a tiež začínal ako Trainee. Bol mi k dispozícii, keď som ho potreboval a hlavne mi odovzdával cenné rady a skúsenosti.


Videá - O  nás

Leadership program (m/ž)

Zoznám sa s Nikoletou – úspešnou absolventkou nášho Leadership programu. Nahliadni a zisti, aké skúsenosti získala počas programu, ako sa vypracovala na pozíciu Junior Nákupcu, ale hlavne ako rada trávi svoj voľný čas.


Spoznaj nás

Mohlo by ťa zaujímať


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Môj profil

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.