Ocenenie Top Employer 2022

Ani ďalší rok pandémie nám nezabránil v obhájení nášho postavenia atraktívneho zamestnávateľa.

Byť dobrým zamestnávateľom, pre ktorého sú zamestnanci v centre záujmu, sa oplatí: vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme, sme boli ocenení ako špičkový zamestnávateľ. Aj slovenský Kaufland bol už po štvrtý raz ocenený za kvalitné pracovné podmienky a možnosti rozvoja zamestnancov.

Online oceňovanie TOP Employer

Aby zamestnávateľ mohol získať certifikát Top Employer, musí hodnotiteľov presvedčiť svojím prístupom a výsledkami v rozmanitých oblastiach: od talent manažmentu a náboru, cez tréning a rozvoj vrátane rozvoja vedúcich pracovníkov až po kariérne plánovanie a benefity či firemnú kultúru. Tu treba zdôrazniť, že sme ocenenie nielen získali, ale vo všetkých krajinách sme dokázali prekonať výsledky z minulého roka.

Tento rok sme si ocenenie prebrali v online forme na úžasnom evente organizovanom inštitútom Top Employers.

„Opätovné vyznamenanie Top Employer nás osvedčuje ako zamestnávateľa. Našich 139-tisíc zamestnankýň a zamestnancov je tým najdôležitejším, čím naša spoločnosť disponuje. Preto vám chceme ponúknuť atraktívne pracovné podmienky a možnosti ďalšieho rozvoja každého zamestnanca, ktoré motivujú podávať špičkové výkony,“ povedala Angela Stoffers, členka predstavenstva zodpovedná za oblasť ľudských zdrojov. 

„Aj počas tohto náročného roka, ktorý rovnako ako rok predtým ovplyvnil spoločnosti na celom svete, Kaufland opäť ukázal, že za prioritu považuje zachovanie vynikajúcich postupov a praktík vo vzťahu k zamestnancom,“ povedal David Plink, CEO inštitútu Top Employer. 

Celú atmosféru podujatia ti priblíži video


Pridaj sa k nám

Voľné pracovné pozície

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Na našom kariérnom portáli nájdeš kompletnú ponuku voľných pracovných miest.

Založenie profilu uchádzača

Ešte si sa nezaregistroval? Vytvor si vlastné konto, aby ti neunikla žiadna zaujímavá pracovná príležitosť.

Kontaktný formulár

Máš otázky? Nenašiel si na našich stránkach všetky potrebné informácie? Náš tím ti kedykoľvek rád poradí.